• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Jaro 2014/2015

7. 3. sobota "A" tým S.S.Ostrá 2:0 MFK Dobříš zač. 14:30
14. 3. sobota "A" tým S.S.Ostrá 1:1 AFK Semice zač. 14:30
21. 3. sobota "A" tým Rejšice 3:2 S.S.Ostrá zač. 15:00
21. 3. sobota "B" tým Pátek A 7:0 S.S.Ostrá B zač. 15:00
28. 3. sobota "A" tým S.S.Ostrá 3:2 Spartak Příbram zač. 15:00
29. 3. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 3:0 Bohemia Poděbrady B zač. 10:15
4. 4. sobota Dorost - starší S.S.Ostrá 2:1 Žleby zač. 10:00
4. 4. sobota Žáci Stratov 7:4 S.S.Ostrá zač. 10:00
5. 4. neděle "B" tým Městec Králové A 2:0 S.S.Ostrá B zač. 16:30
5. 4. neděle "A" tým SK Rakovník 0:2 S.S.Ostrá zač. 16:30
8. 4. středa Přípravka mladší S.S.Ostrá 6:6 Semice zač. 17:00
11. 4. sobota Žáci S.S.Ostrá 4:9 Semice zač. 10:00
11. 4. sobota "A" tým S.S.Ostrá 0:2 Sedlčany zač. 16:30
12. 4. neděle Dorost - starší Tatce 0:2 S.S.Ostrá zač. 10:00
12. 4. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 5:4 Loučeň zač. 10:15
13. 4. pondělí Přípravka starší S.S.Ostrá 1:3 Kovanice zač. 17:00
15. 4. středa Přípravka mladší Polaban Nymburk 17:4 S.S.Ostrá zač. 17:00
18. 4. sobota Dorost - starší S.S.Ostrá 3:3 Malešov zač. 10:00
18. 4. sobota "A" tým Suchdol 4:0 S.S.Ostrá zač. 17:00
19. 4. neděle "B" tým Kostomlaty 2:2 S.S.Ostrá B zač. 17:00
20. 4. pondělí Přípravka starší Stratov 5:5 S.S.Ostrá zač. 17:00
25. 4. sobota Žáci S.S.Ostrá 9:3 Hrubý Jeseník zač. 10:00
25. 4. sobota "A" tým S.S.Ostrá 3:1 Vraný zač. 17:00
26. 4. neděle Dorost - starší Vrdy 7:0 S.S.Ostrá zač. 10:15
26. 4. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 2:2 Kovanice A zač. 10:15
27. 4. pondělí Žáci Úvaly 13:0 S.S.Ostrá zač. 18:00
29. 4. středa Přípravka mladší Kounice 7:8 S.S.Ostrá zač. 17:00
2. 5. sobota Dorost - starší S.S.Ostrá 3:3 Všechlapy zač. 10:00
2. 5. sobota Žáci Sadská 12:3 S.S.Ostrá zač. 10:00
2. 5. sobota "A" tým Jíloviště 4:1 S.S.Ostrá zač. 17:00
2. 5. sobota "B" tým Hrubý jeseník A 0:3 S.S.Ostrá B zač. 17:00
4. 5. pondělí Přípravka starší Poříčany 4:12 S.S.Ostrá zač. 17:00
6. 5. středa Přípravka mladší S.S.Ostrá 9:10 Lysá n.Labem zač. 17:00
9. 5. sobota Žáci S.S.Ostrá 4:14 Budiměřice zač. 10:00
9. 5. sobota "A" tým S.S.Ostrá 1:3 Tatran Rakovník zač. 17:00
10. 5. neděle Dorost - starší Loučeň 2:2 S.S.Ostrá zač. 10:00
10. 5. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 3:0 Běrunice A zač. 10:15
11. 5. pondělí Přípravka starší S.S.Ostrá 8:8 Litol zač. 17:00
13. 5. středa Přípravka mladší S.S.Ostrá 7:28 Straky A zač. 17:00
16. 5. sobota Žáci Stará Lysá 0:14 S.S.Ostrá zač. 10:00
16. 5. sobota "A" tým Ovčáry 2:1 S.S.Ostrá zač. 17:00
16. 5. sobota "B" tým Všejany 2:4 S.S.Ostrá B zač. 17:00
18. 5. pondělí Přípravka starší S.S.Ostrá 26:1 Kostomlaty zač. 17:00
20. 5. středa Přípravka mladší Bohemia Poděbrady 9:4 S.S.Ostrá zač. 17:00
23. 5. sobota Dorost - starší Kostomlaty 1:4 S.S.Ostrá zač. 10:00
23. 5. sobota Žáci S.S.Ostrá 5:1 Všechlapy zač. 10:00
23. 5. sobota "A" tým S.S.Ostrá 2:5 Hostouň zač. 17:00
24. 5. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 5:0 Přerov A zač. 10:15
25. 5. pondělí Přípravka starší Třebestovice 0:23 S.S.Ostrá zač. 17:00
27. 5. středa Přípravka mladší S.S.Ostrá 6:11 Sadská zač. 17:00
29. 5. pátek Přípravka mladší Milovice A 12:3 S.S.Ostrá zač. 17:00
30. 5. sobota Dorost - starší S.S.Ostrá 3:0 Dymokury zač. 10:00
30. 5. sobota "A" tým ČLU Beroun 0:3 S.S.Ostrá zač. 17:00
30. 5. sobota "B" tým Kostelní Lhota A 4:2 S.S.Ostrá B zač. 17:00
31. 5. neděle Žáci Chrást 3:7 S.S.Ostrá zač. 10:00
1. 6. pondělí Přípravka starší S.S.Ostrá 5:10 Straky B zač. 17:00
3. 6. středa Přípravka mladší Kostelní Lhota 3:18 S.S.Ostrá zač. 17:00
6. 6. sobota Dorost - starší S.S.Ostrá 5:0 Straky zač. 10:00
6. 6. sobota "A" tým S.S.Ostrá 1:1 Nymburk zač. 17:00
7. 6. neděle Žáci Litol 3:0 S.S.Ostrá zač. 10:00
7. 6. neděle "B" tým S.S.Ostrá B 4:2 Semice B zač. 10:15
8. 6. pondělí Přípravka starší Milovice 10:3 S.S.Ostrá zač. 17:00
10. 6. středa Přípravka mladší S.S.Ostrá 11:6 Libice nad Cidlinou zač. 17:00
13. 6. sobota Žáci S.S.Ostrá 3:18 Kamenné Zboží zač. 10:00
13. 6. sobota "B" tým Rožďalovice 9:2 S.S.Ostrá B zač. 17:00
14. 6. neděle Dorost - starší Chotusice 3:0 S.S.Ostrá zač. 10:15
14. 6. neděle "A" tým Klecany 5:2 S.S.Ostrá zač. 17:00