• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Jaro 2015/2016

12. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:3 SK Benátky nad J. zač. 10:00
13. 3. neděle "A" tým Sokol Vraný 0:1 S.S. Ostrá zač. 14:30
19. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:0 Sokol Kostomlaty nad L. zač. 10:00
19. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 SK Lhota zač. 15:00
26. 3. sobota Dorost - starší SK Bělá pod Bezdězem 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:00
26. 3. sobota "A" tým TJ Jíloviště 0:1 S.S. Ostrá zač. 15:00
26. 3. sobota "B" tým Opočnice 2:3 S.S. Ostrá "B" zač. 15:00
2. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 4:0 SK Slavia Velký Borek zač. 10:00
2. 4. sobota Přípravka starší Vykáň 21:1 S.S. Ostrá zač. 10:00
2. 4. sobota "B" tým Loučeň 1:2 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
3. 4. neděle "A" tým ČLU Beroun 1:3 S.S. Ostrá zač. 14:30
4. 4. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 11:8 Vykáň zač. 17:00
6. 4. středa Přípravka mladší AFK Nymburk 13:9 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:0 Mn. Hradiště zač. 16:30
10. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 7:2 AFK Milovice zač. 10:15
10. 4. neděle Dorost - starší Sokol Luštěnice 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
11. 4. pondělí Přípravka starší TJ Litol 5:5 S.S. Ostrá zač. 17:00
13. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 0:12 AFK Sadská zač. 17:00
16. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 7:2 SK Mšeno zač. 10:00
16. 4. sobota Žáci Polaban Nymburk 7:2 Ostrá zač. 10:00
16. 4. sobota "A" tým AFK Tuchlovice 0:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
16. 4. sobota "B" tým Roždalovice 3:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
18. 4. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 3:14 TJ Straky "A" zač. 17:00
20. 4. středa Přípravka mladší FK Loučeň 11:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
23. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 0:3 Vykáň zač. 10:00
23. 4. sobota Dorost - starší Sokol Chotětov 1:5 S.S. Ostrá zač. 10:30
23. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 SK Rejšice zač. 17:00
24. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 7:0 Všejany zač. 10:15
27. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 3:21 Vykáň zač. 17:00
30. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 7:1 TJ Hovorčovice zač. 10:00
30. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 0:0 AFK Sadská zač. 10:00
30. 4. sobota "A" tým MFK Dobříš 1:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
30. 4. sobota "B" tým Kovanice 1:4 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
2. 5. pondělí Přípravka starší AFK Sadská 4:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
4. 5. středa Přípravka mladší TJ Straky 5:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 5. sobota Dorost - starší TJ Sokol Čečelice 1:9 S.S. Ostrá zač. 10:15
7. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 Velvary zač. 17:00
8. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:0 Hrubý Jeseník zač. 10:15
8. 5. neděle Žáci TJ Straky "A" 2:3 S.S. Ostrá zač. 14:45
11. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 11:12 Kovanice zač. 17:00
14. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 1:5 FK Bohemia Poděbrady zač. 10:00
14. 5. sobota "B" tým Sokol Lipník 0:4 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
16. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 6:5 TJ Litol zač. 17:00
18. 5. středa Přípravka mladší AFK Semice 10:12 S.S. Ostrá zač. 17:00
21. 5. sobota Dorost - starší AFK Milovice 0:5 S.S. Ostrá zač. 10:15
21. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 Vykáň zač. 17:00
22. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:0 Kostomlaty nad L. zač. 10:15
23. 5. pondělí Přípravka starší TJ Straky "A" 8:2 S.S. Ostrá zač. 17:00
25. 5. středa "A" tým Poříčí n/S 1:2 p.k. S.S. Ostrá zač. 09:13
25. 5. středa Přípravka mladší Bohemia Poděbrady 10:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
28. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:0 SK Čelákovice zač. 10:00
29. 5. neděle Žáci TJ Slovan Lysá nad L. 3:1 S.S. Ostrá zač. 11:10
29. 5. neděle "A" tým AFK Semice 0:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
29. 5. neděle "B" tým Městec Králové 1:3 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
1. 6. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 1:12 AFK Milovice zač. 17:00
4. 6. sobota Žáci Ostrá 2:3 Polaban Nymburk zač. 10:00
4. 6. sobota Dorost - starší Dolnobousovský SK 0:0 S.S. Ostrá zač. 13:15
4. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 Hostouň zač. 17:00
5. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 1:2 Kostelní Lhota zač. 10:15
6. 6. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 9:6 AFK Sadská zač. 17:00
8. 6. středa Přípravka mladší TJ Slovan Lysá nad L. 1:5 S.S. Ostrá zač. 17:00
11. 6. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 5:2 TJ Litol zač. 10:00
11. 6. sobota Žáci Vykáň 1:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
11. 6. sobota "B" tým Sokol Běrunice 6:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
12. 6. neděle "A" tým SK Rakovník 0:5 S.S. Ostrá zač. 17:00
15. 6. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 5:8 Polaban Nymburk zač. 17:00
18. 6. sobota Dorost - starší TJ Slovan Lysá nad L. 2:12 S.S. Ostrá zač. 10:00
18. 6. sobota Žáci S.S. Ostrá 5:0 TJ Slovan Lysá nad L. zač. 10:00
18. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 6:0 Sázava zač. 17:00
19. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 8:3 Přerov nad L zač. 10:15