• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Jaro 2016/2017

11. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:1 FK Kolín (hř. Lysá n/L) zač. 10:15
11. 3. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:3 FK Kolín (hř. Lysá n/L) zač. 12:30
12. 3. neděle "A" tým FK Kolín 2:1 S.S. Ostrá zač. 14:30
19. 3. neděle Dorost - starší FK Uhlířské Janovice 3:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
19. 3. neděle Dorost - mladší FK Uhlířské Janovice 1:2 S.S. Ostrá zač. 12:30
19. 3. neděle "A" tým TJ Dvůr Králové n/L 2:0 S.S. Ostrá zač. 15:00
25. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 TJ Spartak Chrastava zač. 15:00
26. 3. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 8:1 Libice nad Cidlinou zač. 10:15
26. 3. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá 2:4 FK Neratovice/Byškovice (hř. Litol) zač. 10:15
26. 3. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá 2:10 FK Neratovice/Byškovice (hř. Litol) zač. 12:30
1. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:2 SK Polaban Nymburk zač. 10:15
1. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 2:2 SK Polaban Nymburk zač. 12:30
1. 4. sobota "B" tým Opočnice 1:1 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
2. 4. neděle Žáci AFK Milovice 3:6 S.S. Ostrá zač. 14:15
2. 4. neděle "A" tým FK Turnov 1:0 S.S. Ostrá zač. 16:30
3. 4. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 2:31 FK Bohemia Poděbrady zač. 17:30
5. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 16:5 TJ Pátek zač. 17:30
8. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 3:4 TJ Straky zač. 10:00
8. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 FK Náchod zač. 16:30
9. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:0 Běrunice zač. 10:15
9. 4. neděle Dorost - starší FK Říčany 0:6 S.S. Ostrá zač. 10:15
9. 4. neděle Dorost - mladší FK Říčany 1:2 S.S. Ostrá zač. 12:30
10. 4. pondělí Přípravka starší AFK Milovice 21:1 S.S. Ostrá zač. 18:00
12. 4. středa Přípravka mladší Libice nad Cidlinou 7:10 S.S. Ostrá zač. 18:00
14. 4. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 11:8 Budiměřice zač. 17:30
15. 4. sobota Žáci TJ Pátek 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:00
15. 4. sobota "A" tým Sparta Kutná Hora 1.3 S.S. Ostrá zač. 10:15
15. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 5:2 Mnichovohradišťský SK zač. 10:15
15. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 10:2 Mnichovohradišťský SK zač. 12:30
15. 4. sobota "B" tým Kostelní Lhota 1:5 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
19. 4. středa "A" tým S.S. Ostrá 0:1 TJ Ústí nad Orlicí zač. 17:30
19. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 5:11 SK Polaban Nymburk zač. 18:00
22. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 12:1 Drahelice zač. 10:00
22. 4. sobota Dorost - starší FK Bohemia Poděbrady 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
22. 4. sobota Dorost - mladší FK Bohemia Poděbrady 0:4 S.S. Ostrá zač. 12:30
24. 4. pondělí Přípravka starší TJ Pátek 2:12 S.S. Ostrá zač. 18:00
26. 4. středa "B" tým S.S. Ostrá "B" 6:0 Kostomlaty nad Labem zač. 17:30
26. 4. středa Přípravka mladší Loučeň 1:12 S.S. Ostrá zač. 18:00
29. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 5:1 Sparta Kutná Hora zač. 10:15
30. 4. neděle Žáci FK Litol 4:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
30. 4. neděle "A" tým FK Čáslav 2:1 p.k. S.S. Ostrá zač. 17:00
30. 4. neděle "B" tým Městec Králové 1:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
1. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 1:11 SK Polaban Nymburk zač. 18:00
3. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 7:5 TJ Lysá n/L zač. 18:00
6. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 5:4 Tatce zač. 10:00
6. 5. sobota Dorost - starší FC Vlašim 4:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
6. 5. sobota Dorost - mladší FC Vlašim 0:0 S.S. Ostrá zač. 12:30
6. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 FK Pardubice "B" zač. 17:00
7. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 6:0 Všejany zač. 10:15
8. 5. pondělí Přípravka starší Libice nad Cidlinou 5:4 S.S. Ostrá zač. 18:00
10. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 12:7 AFK Semice zač. 18:00
13. 5. sobota "A" tým FK Kratonohy 1:2 p.k. S.S. Ostrá zač. 10:15
13. 5. sobota "B" tým Seletice 0:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
14. 5. neděle Žáci FK Bohemia Poděbrady 1:3 S.S. Ostrá zač. 10:00
15. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 5:6 FK Litol zač. 18:00
17. 5. středa Přípravka mladší Všejany 3:4 S.S. Ostrá zač. 18:00
20. 5. sobota Dorost - starší FK Čáslav 2:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
20. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 4:3 AFK Semice zač. 10:00
20. 5. sobota Dorost - mladší FK Čáslav 4:2 S.S. Ostrá zač. 12:15
20. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:2 TJ Sokol Živanice zač. 17:00
21. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 2:0 Přerov nad Labem zač. 10:15
22. 5. pondělí Přípravka starší Loučeň 11:7 S.S. Ostrá zač. 18:00
24. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 5:12 AFK Sadská zač. 18:00
27. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 6:0 FC Mělník zač. 10:15
27. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:1 FC Mělník zač. 12:30
28. 5. neděle "A" tým MFK Trutnov 4:2 S.S. Ostrá zač. 17:00
28. 5. neděle "B" tým AFK Semice "B" 2:5 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
29. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 8:4 TJ Lysá n/L zač. 18:00
31. 5. středa Přípravka mladší TJ Straky 10:5 S.S. Ostrá zač. 18:00
3. 6. sobota Žáci S.S. Ostrá 2:4 Sány / Opolany zač. 10:00
3. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 4:1 FC Přední Kopanina zač. 17:00
4. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 7:0 Kovanice zač. 10:15
4. 6. neděle Dorost - starší SK Kosmonosy 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
4. 6. neděle Dorost - mladší SK Kosmonosy 2:3 S.S. Ostrá zač. 12:30
5. 6. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 5:10 AFK Sadská zač. 18:00
7. 6. středa Dorost - starší S.S. Ostrá 5:0 Tatran Rakovník zač. 17:30
7. 6. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 5:12 FK Bohemia Poděbrady zač. 18:00
10. 6. sobota Žáci S.S. Ostrá 2:5 SK Polaban Nymburk zač. 10:00
10. 6. sobota "A" tým SK Vysoké Mýto 0:1 p.k. S.S. Ostrá zač. 17:00
10. 6. sobota "B" tým Rožďalovice 1:5 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
12. 6. pondělí Přípravka starší TJ Straky 5:7 S.S. Ostrá zač. 18:00
14. 6. středa Přípravka mladší AFK Milovice 28:5 S.S. Ostrá zač. 18:00
15. 6. čtvrtek Dorost - starší Tatran Rakovník 3:3 S.S. Ostrá zač. 17:30
16. 6. pátek "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:0 Hrubý Jeseník zač. 17:00
17. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 FK Letohrad zač. 17:00