• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Jaro 2017/2018

10. 3. sobota "A" tým SK Hrobce 0:5 S.S. Ostrá zač. 10:15
24. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:1 TJ Tatran Rakovník zač. 10:00
24. 3. sobota "A" tým FK Neratovice/Byškovice 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
24. 3. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:2 TJ Tatran Rakovník zač. 12:15
25. 3. neděle "B" tým FK Čáslav "B" 1:4 S.S. Ostrá "B" zač. 15:00
31. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá (UMT Satalice) 4:0 ČLU Beroun zač. 10:15
31. 3. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá (UMT Satalice) 3:6 ČLU Beroun zač. 12:30
31. 3. sobota "B" tým TJ Pátek 3:1 S.S. Ostrá "B" zač. 15:00
31. 3. sobota "A" tým FC Nový Bor 1:3 S.S. Ostrá zač. 16:30
4. 4. středa Přípravka mladší Slovan Lysá n/L 4:10 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 SK Kladno zač. 16:30
8. 4. neděle Dorost - starší FK Králův Dvůr 1:2 S.S. Ostrá zač. 09:30
8. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:3 FK Loučeň 1893 zač. 10:15
8. 4. neděle Dorost - mladší FK Králův Dvůr 5:2 S.S. Ostrá zač. 11:45
9. 4. pondělí Přípravka starší AFK Semice 4:9 S.S. Ostrá zač. 17:00
11. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 7:11 Bohemia Poděbrady zač. 17:00
12. 4. čtvrtek Žáci TJ Straky 10:1 S.S. Ostrá zač. 17:30
14. 4. sobota "B" tým AFK Milovice 4:1 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
14. 4. sobota "A" tým SK Český Brod 3:2 p.k. S.S. Ostrá zač. 17:00
15. 4. neděle Žáci AFK Milovice 6:0 S.S. Ostrá zač. 14:30
16. 4. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 8:10 TJ Straky zač. 17:00
18. 4. středa "A" tým S.S. Ostrá 1:2 p.k. TJ Tatran Rakovník zač. 17:30
18. 4. středa Přípravka mladší Loučeň 6:9 S.S. Ostrá zač. 17:30
21. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 5:3 AFK Semice zač. 10:00
21. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:2 Sokol Hostouň zač. 17:00
22. 4. neděle Dorost - starší Povltavská FA 1:1 S.S. Ostrá zač. 09:30
22. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 2:4 AFK Sadská zač. 10:15
22. 4. neděle Dorost - mladší Povltavská FA 4:1 S.S. Ostrá zač. 11:45
25. 4. středa Přípravka mladší SK Poříčany 1:19 S.S. Ostrá zač. 17:30
28. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 9:1 FK Uhlířské Janovice zač. 10:15
28. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 17:0 FK Uhlířské Janovice zač. 12:30
28. 4. sobota "B" tým FOTBAL Hlízov 2:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
29. 4. neděle Žáci Cidlinská FA 3:1 S.S. Ostrá zač. 15:00
29. 4. neděle "A" tým FK SEKO Louny 2:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
2. 5. středa Dorost - starší Mnichovohradišťský SK 1:1 S.S. Ostrá zač. 16:00
2. 5. středa Dorost - mladší Mnichovohradišťský SK 2:1 S.S. Ostrá zač. 18:00
4. 5. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá 20:4 AFK Nymburk zač. 17:00
5. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 15:3 Polaban Nymburk "B" zač. 10:00
5. 5. sobota Dorost - starší FK Bohemia Poděbrady 1:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
5. 5. sobota Dorost - mladší FK Bohemia Poděbrady 4:3 S.S. Ostrá zač. 12:30
5. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:2 TJ Slovan Velvary zač. 17:00
6. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:0 TJ SK Bečváry zač. 10:15
7. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 9:13 Všejany zač. 17:30
8. 5. úterý Dorost - starší S.S. Ostrá 3:3 SK Kosmonosy zač. 10:15
8. 5. úterý Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:1 SK Kosmonosy zač. 12:30
9. 5. středa Přípravka mladší Krchleby 2:7 S.S. Ostrá zač. 17:30
11. 5. pátek Přípravka starší Stratov 6:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
12. 5. sobota Žáci TJ Pátek 2:2 S.S. Ostrá zač. 10:00
12. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 7:3 SK Slaný zač. 10:15
12. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 4:1 SK Slaný zač. 12:30
12. 5. sobota "B" tým TJ Star Tupadly 5:2 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
13. 5. neděle "A" tým FK Meteor Praha VIII 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
14. 5. pondělí Přípravka starší Loučeň 7:9 S.S. Ostrá zač. 17:30
16. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 13:2 TJ Straky zač. 17:30
18. 5. pátek Přípravka mladší AFK Milovice 8:5 S.S. Ostrá zač. 17:30
19. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 9:2 FK Litol zač. 10:00
19. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 12:0 SK Slaný zač. 10:15
19. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 17:0 SK Slaný zač. 12:30
19. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:2 FK Baník Souš zač. 17:00
20. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:2 TJ Sokol Jestřábí Lhota zač. 10:15
21. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 2:13 AFK Milovice zač. 17:30
23. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 2:11 AFK Sadská zač. 17:30
26. 5. sobota "A" tým FK Motorlet Praha 1:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
26. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 5:1 TJ Tatran Rakovník zač. 10:15
26. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 5:1 TJ Tatran Rakovník zač. 12:30
27. 5. neděle "B" tým TJ FC Tuchoraz 1:4 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
28. 5. pondělí Přípravka starší AFK Sadská 8:2 S.S. Ostrá zač. 17:30
30. 5. středa Přípravka mladší TJ Pátek 19:6 S.S. Ostrá zač. 17:30
30. 5. středa Žáci FK Bohemia Poděbrady "B" 9:3 S.S. Ostrá zač. 17:30
1. 6. pátek Přípravka starší Rožďalovice - S.S. Ostrá zač. 17:00
2. 6. sobota Žáci S.S. Ostrá 13:3 Kostelní Lhota zač. 10:00
2. 6. sobota Dorost - starší SK Kosmonosy 2:5 S.S. Ostrá zač. 10:15
2. 6. sobota Dorost - mladší SK Kosmonosy 2:1 S.S. Ostrá zač. 12:30
2. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:1 FC Chomutov zač. 17:00
3. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 1:2 p.k. TJ Liblice zač. 10:15
4. 6. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 4:20 Bohemia Poděbrady zač. 17:30
6. 6. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 10:6 Polaban Nymburk zač. 17:30
9. 6. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 4:2 FK Uhlířské Janovice zač. 10:15
9. 6. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 3:0 FK Uhlířské Janovice zač. 12:30
9. 6. sobota "A" tým SK Úvaly 3:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 6. sobota "B" tým FC Bílé Podolí 3:0 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
10. 6. neděle Žáci Rožďalovice/Křinec 1:2 S.S. Ostrá zač. 15:00
16. 6. sobota "B" tým S.S. Ostrá "B" 1:7 SK Sokoleč zač. 10:15
16. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 Arsenal Česká Lípa zač. 17:00
17. 6. neděle Dorost - starší FK Králův Dvůr 0:3 S.S. Ostrá zač. 09:30
17. 6. neděle Dorost - mladší FK Králův Dvůr 6:2 S.S. Ostrá zač. 11:45