• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Jaro 2018/2019

2. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - SK Benešov B zač. 10:15
2. 3. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - SK Benešov B zač. 12:30
9. 3. sobota Dorost - starší FK Slavoj Vyšehrad B - S.S. Ostrá zač. 09:30
9. 3. sobota "A" tým FC Chomutov - S.S. Ostrá zač. 10:15
9. 3. sobota Dorost - mladší FK Slavoj Vyšehrad B - S.S. Ostrá zač. 11:45
16. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Olympie Březová zač. 15:00
17. 3. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá - FC Tempo Praha zač. 10:15
17. 3. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá - FC Tempo Praha zač. 12:30
23. 3. sobota "A" tým FK Neratovice-Byškovice - S.S. Ostrá zač. 10:15
23. 3. sobota Dorost - starší TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - S.S. Ostrá zač. 10:15
23. 3. sobota Dorost - mladší TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - S.S. Ostrá zač. 12:30
24. 3. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - FK Dobrovice "B" zač. 10:15
30. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Brandýs n/L zač. 16:30
31. 3. neděle Dorost - starší MFK Trutnov - S.S. Ostrá zač. 10:00
31. 3. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - SK Vojkovice zač. 10:15
31. 3. neděle Dorost - mladší MFK Trutnov - S.S. Ostrá zač. 12:15
6. 4. sobota "A" tým TJ Sokol Libiš - S.S. Ostrá zač. 10:15
6. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim zač. 10:15
6. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim zač. 12:30
6. 4. sobota "B" tým TJ AFK Eletis Lužec - S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
13. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Ostrov zač. 17:00
14. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Byšice zač. 10:15
14. 4. neděle Dorost - starší FK Česká Třebová - S.S. Ostrá zač. 17:00
14. 4. neděle Dorost - mladší FK Česká Třebová - S.S. Ostrá zač. 17:00
20. 4. sobota "A" tým SK Kladno - S.S. Ostrá zač. 10:15
20. 4. sobota "B" tým AFK Libčice - S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
27. 4. sobota Dorost - starší SK Střešovice 1911 - S.S. Ostrá zač. 12:45
27. 4. sobota Dorost - mladší SK Střešovice 1911 - S.S. Ostrá zač. 15:00
27. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá - SK Polaban Nymburk zač. 17:00
28. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - SK Bakov n/J zač. 10:15
4. 5. sobota "A" tým Mostecký fotbalový klub - S.S. Ostrá zač. 10:15
4. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - SK Sparta Kolín,z.s. zač. 10:15
4. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - SK Sparta Kolín,z.s. zač. 12:30
4. 5. sobota "B" tým TJ Sokol Chotětov - S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
11. 5. sobota Dorost - starší TJ Sokol Třebeš - S.S. Ostrá zač. 10:00
11. 5. sobota Dorost - mladší TJ Sokol Třebeš - S.S. Ostrá zač. 12:15
12. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - FC Mělník zač. 10:15
12. 5. neděle "A" tým Sokol Hostouň - S.S. Ostrá zač. 17:00
18. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá - TJ Tatran Rakovník zač. 17:00
18. 5. sobota "B" tým FK Vysoká - S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
19. 5. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Admira Praha B zač. 10:15
19. 5. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Admira Praha B zač. 12:30
25. 5. sobota "A" tým FK Zbuzany 1953 - S.S. Ostrá zač. 10:15
26. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Sokol Holubice zač. 10:15
26. 5. neděle Dorost - starší RMSK "Cidlina" - S.S. Ostrá zač. 17:00
26. 5. neděle Dorost - mladší RMSK "Cidlina" - S.S. Ostrá zač. 17:00
1. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Meteor Praha VIII zač. 17:00
1. 6. sobota "B" tým AFK Milovice - S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
2. 6. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá - TJ Svitavy zač. 10:15
2. 6. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá - TJ Svitavy zač. 12:30
9. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - SK Benátky nad Jizerou "B" zač. 10:15
9. 6. neděle "A" tým FK Motorlet Praha - S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 6. neděle Dorost - starší Viktorka Žižkov B - S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 6. neděle Dorost - mladší Viktorka Žižkov B - S.S. Ostrá zač. 17:00
15. 6. sobota "B" tým FK Slavoj Stará Boleslav - S.S. Ostrá "B" zač. 10:15
15. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Baník Souš zač. 17:00
16. 6. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Meteor Praha VIII B zač. 10:15
16. 6. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Meteor Praha VIII B zač. 12:30