• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

Archiv sezon | Jaro 2019/2020

7. 3. sobota Dorost - starší FK Čáslav 3:1 Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:00
7. 3. sobota Žáci - mladší SK POLABAN Nymburk 6:2 Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
7. 3. sobota Dorost - mladší FK Čáslav 11:0 Sportovní sdružení Ostrá zač. 12:15
8. 3. neděle SK POLABAN Nymburk 1:3 Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:30
14. 3. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá FK PŠOVKA MĚLNÍK zač. 11:55
14. 3. sobota Sportovní sdružení Ostrá FC Horky nad Jizerou zač. 14:30
15. 3. neděle Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá TJ Svitavy zač. 10:00
15. 3. neděle Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá TJ Svitavy zač. 12:15
21. 3. sobota Dorost - starší TJ Sokol Třebeš Sprtovní sdružení Ostrá zač. 10:00
21. 3. sobota Žáci - mladší TJ Kunice Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
21. 3. sobota Dorost - mladší TJ Sokol Třebeš Sprtovní sdružení Ostrá zač. 12:15
21. 3. sobota MFK Trutnov Sportovní sdružení Ostrá zač. 15:00
22. 3. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" TJ Pátek zač. 10:15
28. 3. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK UNION Čelákovice zač. 10:15
28. 3. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK UNION Čelákovice zač. 11:55
28. 3. sobota Sprtovní sdružení Ostrá FK LETOHRAD zač. 15:00
29. 3. neděle Dorost - starší FC Sellier & Bellot Vlašim Sprtovní sdružení Ostrá zač. 10:00
29. 3. neděle "A" tým Sprtovní sdružení Ostrá "B" TJ Sokol Kněžice zač. 10:15
29. 3. neděle Dorost - mladší FC Sellier & Bellot Vlašim Sprtovní sdružení Ostrá zač. 12:15
4. 4. sobota Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá ABC Braník fotbal zač. 10:00
4. 4. sobota Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá ABC Braník fotbal zač. 12:15
4. 4. sobota FK Čáslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:30
4. 4. sobota "A" tým TJ Slavoj Vrdy Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 16:30
5. 4. neděle Žáci - starší SK Český Brod Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
5. 4. neděle Žáci - mladší SK Český Brod Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
10. 4. pátek Žáci - starší FK Bohemia Poděbrady Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
10. 4. pátek Sprtovní sdružení Ostrá TJ Velké Hamry zač. 10:30
10. 4. pátek Žáci - mladší FK Bohemia Poděbrady Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
11. 4. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Kosmonosy zač. 10:15
11. 4. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Kosmonosy zač. 11:55
12. 4. neděle Dorost - starší MFK Trutnov Sprtovní sdružení Ostrá zač. 10:00
12. 4. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" SK Městec Králové zač. 10:15
12. 4. neděle Dorost - mladší MFK Trutnov Sprtovní sdružení Ostrá zač. 12:15
18. 4. sobota Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá FK Slavoj Vyšehrad B zač. 10:00
18. 4. sobota "A" tým SK Slovan Poděbrady Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 10:15
18. 4. sobota Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá FK Slavoj Vyšehrad B zač. 12:15
19. 4. neděle Žáci - starší Sparta Kutná Hora Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
19. 4. neděle Žáci - mladší Sparta Kutná Hora Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
19. 4. neděle FC Hlinsko Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
25. 4. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá AFK Pečky zač. 10:15
25. 4. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá AFK Pečky zač. 11:55
25. 4. sobota Dorost - starší SK Union Vršovice Sprtovní sdružení Ostrá zač. 13:30
25. 4. sobota Dorost - mladší SK Union Vršovice Sprtovní sdružení Ostrá zač. 15:45
25. 4. sobota Sportovní sdružení Ostrá TJ Sokol Libiš zač. 17:00
26. 4. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" FC Bílé Podolí zač. 10:15
1. 5. pátek Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Slavia Jesenice zač. 10:15
1. 5. pátek Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Slavia Jesenice zač. 11:55
2. 5. sobota Žáci - starší SK Benátky nad Jizerou Sportovní sdružení Ostrá zač. 08:30
2. 5. sobota Žáci - mladší SK Benátky nad Jizerou Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:10
2. 5. sobota "A" tým TJ Liblice Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 17:00
3. 5. neděle Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Sparta Kolín zač. 10:00
3. 5. neděle Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Sparta Kolín zač. 12:15
3. 5. neděle SK Benátky nad Jizerou Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
9. 5. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Zeleneč zač. 10:15
9. 5. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Zeleneč zač. 11:55
9. 5. sobota Sportovní sdružení Ostrá TJ Dvůr Králové nad Labem zač. 17:00
10. 5. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" AFK SADSKÁ zač. 10:15
10. 5. neděle Dorost - starší SK Střešovice 1911 Sportovní sdružení Ostrá zač. 12:30
10. 5. neděle Dorost - mladší SK Střešovice 1911 Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:45
16. 5. sobota FK Kolín Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
17. 5. neděle Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá FK Náchod spolek zač. 10:00
17. 5. neděle Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá FK Náchod spolek zač. 12:15
17. 5. neděle "A" tým AFK Pečky Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 17:00
23. 5. sobota Dorost - starší FK Admira Praha B Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:00
23. 5. sobota Dorost - mladší FK Admira Praha B Sportovní sdružení Ostrá zač. 12:15
23. 5. sobota FK Náchod Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
24. 5. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" TJ Tři Dvory zač. 10:15
24. 5. neděle Žáci - starší FK Brandýs - Boleslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
24. 5. neděle Žáci - mladší FK Brandýs - Boleslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
30. 5. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá FC Mělník zač. 10:15
30. 5. sobota Sportovní sdružení Ostrá SK Poříčany zač. 10:30
30. 5. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá FC Mělník zač. 11:55
30. 5. sobota Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá Viktorka Žižkov B zač. 14:00
30. 5. sobota Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá Viktorka Žižkov B zač. 16:15
31. 5. neděle "A" tým TJ Sokol Býchory Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 17:00
6. 6. sobota Dorost - starší CU Bohemians Praha, z.s. B Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:00
6. 6. sobota Dorost - mladší CU Bohemians Praha, z.s. B Sportovní sdružení Ostrá zač. 12:15
6. 6. sobota SK Vysoké Mýto Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
7. 6. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá "B" SK AFK Sokol SEMICE zač. 10:15
13. 6. sobota Sportovní sdružení Ostrá Sparta Kutná Hora zač. 17:00
14. 6. neděle Dorost - starší Sportovní sdružení Ostrá RMSK "Cidlina" Nový Bydžov zač. 10:00
14. 6. neděle Dorost - mladší Sportovní sdružení Ostrá RMSK "Cidlina" Nový Bydžov zač. 12:15
14. 6. neděle "A" tým TJ Sokol Družba Suchdol. Sportovní sdružení Ostrá "B" zač. 17:00