• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Podzim 2015/2016

8. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:1 p.k. Vraný zač. 17:00
22. 8. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 4:2 SK Bělá p/B. zač. 10:00
22. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 Jíloviště zač. 17:00
23. 8. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:1 Opočnice zač. 10:15
26. 8. středa Dorost - starší SK Benátky n/J. 3:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
26. 8. středa "A" tým Lhota 1:0 S.S. Ostrá zač. 17:30
29. 8. sobota Dorost - starší SK Velký Borek 0:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
29. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:2 p.k. ČLU Beroun zač. 17:00
30. 8. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:5 Loučeň zač. 10:15
2. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 10:3 FK Loučeň zač. 17:00
5. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:0 Sokol Luštěnice zač. 10:00
5. 9. sobota "B" tým AFK Milovice 0:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
6. 9. neděle "A" tým Mn. Hradiště 1:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 9. pondělí Přípravka starší TJ Litol 5:5 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 9. středa Dorost - starší Kostomlaty 0:2 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 9. středa Přípravka mladší Vykáň 14:9 S.S. Ostrá zač. 17:00
11. 9. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá 9:3 AFK Nymburk zač. 17:00
12. 9. sobota Žáci S.S. Ostrá 5:0 Rožďalovice zač. 10:00
12. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:1 Tuchlovice zač. 17:00
13. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4.1 Rožďalovice zač. 10:15
14. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 10:12 TJ Straky "A" zač. 17:00
15. 9. úterý Žáci S.S. Ostrá 0:1 TJ Straky "B" zač. 17:00
16. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 12:8 TJ Straky zač. 17:00
18. 9. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 4:12 Vykáň zač. 17:00
19. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 8:0 Sokol Chotětov zač. 10:00
19. 9. sobota "A" tým Rejšice 3:2 p.k. S.S. Ostrá zač. 16:30
19. 9. sobota "B" tým Všejany 6:4 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
20. 9. neděle Žáci Lysá nad Labem 11:2 S.S. Ostrá zač. 11:10
23. 9. středa Přípravka mladší Kovanice 6:11 S.S. Ostrá zač. 17:00
25. 9. pátek Přípravka mladší Sadská 4:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
26. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:1 MFK Dobříš zač. 16:30
27. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:1 Kovanice zač. 10:15
27. 9. neděle Dorost - starší TJ Hovorčovice 1:14 S.S. Ostrá zač. 14:00
28. 9. pondělí Žáci S.S. Ostrá 2:5 Sadská zač. 10:00
28. 9. pondělí Přípravka starší Sadská 12:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
30. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 17:4 AFK Semice zač. 17:00
2. 10. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 2:6 Sadská zač. 17:00
3. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 9:1 TJ Sokol Čečelice zač. 10:00
3. 10. sobota Žáci Vykáň 9:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
3. 10. sobota "A" tým Velvary 1:3 S.S. Ostrá zač. 16:00
3. 10. sobota "B" tým Hrubý jeseník 6:2 S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
5. 10. pondělí Přípravka starší Vykáň 12:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 14:5 Bohemia Poděbrady zač. 17:00
10. 10. sobota Žáci Sadská 4:0 S.S. Ostrá zač. 11:10
10. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 4:3 p.k. Poříčí n/S. zač. 16:00
11. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:0 Sokol Lipník zač. 10:15
11. 10. neděle Dorost - starší TJ Straky 0:13 S.S. Ostrá zač. 10:15
12. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 4:4 TJ Litol zač. 17:00
14. 10. středa Přípravka mladší AFK Milovice 3:7 S.S. Ostrá zač. 17:00
17. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 29:1 AFK Milovice zač. 10:00
17. 10. sobota Žáci S.S. Ostrá 0:1 TJ Straky "A" zač. 10:00
17. 10. sobota "A" tým Vykáň 4:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
18. 10. neděle "B" tým Kostomlaty 1:1 S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
19. 10. pondělí Přípravka starší TJ Straky "A" 10:5 S.S. Ostrá zač. 16:30
21. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 14:4 Lysá nad Labem zač. 16:30
24. 10. sobota Dorost - starší SK Čelákovice 4:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
24. 10. sobota Žáci TJ Straky "B" 6:1 S.S. Ostrá zač. 12:15
24. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 AFK Semice zač. 14:30
25. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 6:3 Městec Králové zač. 10:15
27. 10. úterý Přípravka mladší Polaban Nymburk 2:8 S.S. Ostrá zač. 16:00
28. 10. středa Žáci TJ Straky "A" 7:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
31. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:3 Dolnobousovský SK zač. 10:00
31. 10. sobota "B" tým Kostelní Lhota 1:3 S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
1. 11. neděle Žáci Rožďalovice 1:14 S.S. Ostrá zač. 10:00
1. 11. neděle "A" tým Hostouň 2:3 p.k. S.S. Ostrá zač. 14:00
7. 11. sobota Dorost - starší TJ Litol 2:4 S.S. Ostrá zač. 10:15
7. 11. sobota "A" tým S.S. Ostrá 6:0 SK Rakovník zač. 14:00
8. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 6:1 Sokol Běrunice zač. 10:15
14. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 5:0 TJ Slovan Lysá n/L. zač. 10:00
14. 11. sobota "A" tým Sázava 2:3 S.S. Ostrá zač. 13:30
14. 11. sobota "B" tým Přerov n/L. 5:2 S.S. Ostrá "B" zač. 13:30
21. 11. sobota Dorost - starší SK Mšeno 1:6 S.S. Ostrá zač. 10:15