• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Podzim 2016/2017

13. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:1 p.k. FK Kolín zač. 17:00
20. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:0 TJ Dvůr Králové n/L zač. 17:00
27. 8. sobota Dorost - starší FK Neratovice-Byškovice 4:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
27. 8. sobota "B" tým Libice nad Cidlinou 2:2 S.S. Ostrá "B" zač. 10:15
27. 8. sobota Dorost - mladší FK Neratovice-Byškovice 6:4 S.S. Ostrá zač. 12:30
27. 8. sobota "A" tým TJ Spartak Chrastava 0:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
3. 9. sobota Žáci S.S. Ostrá 10:1 AFK Milovice zač. 10:00
3. 9. sobota Dorost - starší Polaban Nymburk 0:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
3. 9. sobota Dorost - mladší Polaban Nymburk 3:3 S.S. Ostrá zač. 12:30
3. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:2 p.k. FK Turnov zač. 17:00
4. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 2:2 Opočnice zač. 10:15
5. 9. pondělí Přípravka starší Bohemia Poděbrady 26:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 9. středa Přípravka mladší TJ Pátek 1:12 S.S. Ostrá zač. 17:00
10. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 6:1 FK Říčany zač. 10:15
10. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:2 FK Říčany zač. 12:30
10. 9. sobota Žáci TJ Straky 3:1 S.S. Ostrá zač. 14:45
10. 9. sobota "A" tým FK Náchod 0:1 p.k. S.S. Ostrá zač. 17:00
10. 9. sobota "B" tým Sokol Běrunice 2:4 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
12. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 1:6 AFK Milovice zač. 17:00
14. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 6:5 Libice nad Cidlinou zač. 17:00
16. 9. pátek Přípravka starší AFK Sadská 8:6 S.S. Ostrá zač. 17:00
17. 9. sobota Žáci S.S. Ostrá 11:2 TJ Pátek zač. 10:00
17. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 p.k. Sparta Kutná Hora zač. 17:00
18. 9. neděle Dorost - starší Mnichovohradišťský SK 1:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
18. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 8:0 Kostelní Lhota zač. 10:15
18. 9. neděle Dorost - mladší Mnichovohradišťský SK 5:2 S.S. Ostrá zač. 12:30
19. 9. pondělí Přípravka starší Budiměřice 1:7 S.S. Ostrá zač. 17:00
21. 9. středa Přípravka mladší Polaban Nymburk 15:4 S.S. Ostrá zač. 17:00
23. 9. pátek Přípravka mladší Bohemia Poděbrady 9:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
24. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 5:2 FK Bohemia Poděbrady zač. 10:15
24. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 4:5 FK Bohemia Poděbrady zač. 12:30
24. 9. sobota "A" tým TJ Ústí nad Orlicí 1:0 S.S. Ostrá zač. 16:30
25. 9. neděle Žáci Drahelice 0:10 S.S. Ostrá zač. 14:15
25. 9. neděle "B" tým Kostomlaty nad Labem 3:2 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
26. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 6:3 TJ Pátek zač. 17:00
28. 9. středa Žáci Polaban Nymburk "B" 4:2 S.S. Ostrá zač. 15:00
28. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 19:0 Loučeň zač. 17:00
1. 10. sobota Žáci S.S. Ostrá 1:6 FK Litol zač. 10:00
1. 10. sobota Dorost - starší Sparta Kutná Hora 0:9 S.S. Ostrá zač. 10:15
1. 10. sobota Dorost - mladší Sparta Kutná Hora 1:2 S.S. Ostrá zač. 12:30
1. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:2 p.k. FK Čáslav zač. 16:30
2. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:0 Městec Králové zač. 10:15
3. 10. pondělí Přípravka starší Polaban Nymburk 15:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
5. 10. středa Přípravka mladší TJ Slovan Lysá nad L. 3:12 S.S. Ostrá zač. 17:00
7. 10. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 2:7 TJ Straky zač. 17:00
8. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 4:4 FC Vlašim zač. 10:15
8. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 3:3 FC Vlašim zač. 12:30
8. 10. sobota Žáci Tatce 6:9 S.S. Ostrá zač. 13:45
8. 10. sobota "A" tým FK Pardubice "B" 2:1 S.S. Ostrá zač. 16:00
8. 10. sobota "B" tým Všejany 1:3 S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
10. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 2:9 Libice nad Cidlinou zač. 17:00
12. 10. středa Přípravka mladší AFK Semice 3:10 S.S. Ostrá zač. 17:00
14. 10. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá 5:16 AFK Milovice zač. 17:00
15. 10. sobota Žáci S.S. Ostrá 1:3 FK Bohemia Poděbrady "B" zač. 10:00
15. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:3 FK Kratonohy zač. 16:00
16. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 6:1 Seletice zač. 10:15
17. 10. pondělí Přípravka starší TJ Litol 7:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
19. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 4:19 Všejany zač. 17:00
22. 10. sobota Žáci AFK Semice 6:4 S.S. Ostrá zač. 10:00
22. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:0 FK Čáslav zač. 10:15
22. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 5:3 FK Čáslav zač. 12:30
22. 10. sobota "A" tým TJ Sokol Živanice 1:0 p.k. S.S. Ostrá zač. 15:30
23. 10. neděle "B" tým Přerov nad Labem 0:3 S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
24. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 3:9 Loučeň zač. 16:30
26. 10. středa Přípravka mladší AFK Sadská 13:4 S.S. Ostrá zač. 16:30
29. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 MFK Trutnov zač. 14:30
30. 10. neděle Dorost - starší FC Mělník 4:6 S.S. Ostrá zač. 10:15
30. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 7:0 Semice "B" zač. 10:15
30. 10. neděle Dorost - mladší FC Mělník 4:2 S.S. Ostrá zač. 12:30
31. 10. pondělí Přípravka starší TJ Slovan Lysá nad L. 3:7 S.S. Ostrá zač. 16:00
2. 11. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 4:7 TJ Straky zač. 16:00
5. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:1 SK Kosmonosy zač. 10:15
5. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 6:0 SK Kosmonosy zač. 12:30
5. 11. sobota "A" tým FC Přední Kopanina 1:3 S.S. Ostrá zač. 14:00
5. 11. sobota "B" tým Kovanice 1:3 S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
6. 11. neděle Žáci Sány / Opolany 6:0 S.S. Ostrá zač. 11:45
12. 11. sobota Dorost - starší FK Kolín 3:1 S.S. Ostrá zač. 10:00
12. 11. sobota Dorost - mladší FK Kolín 7:1 S.S. Ostrá zač. 12:15
12. 11. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:0 SK Vysoké Mýto zač. 14:00
13. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 9:0 Rožďalovice zač. 10:15
19. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 6:2 FK Uhlířské Janovice zač. 10:15
19. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 6:0 FK Uhlířské Janovice zač. 12:30
19. 11. sobota "A" tým FK Letohrad 2:0 S.S. Ostrá zač. 13:30
19. 11. sobota "B" tým Hrubý Jeseník 1:1 S.S. Ostrá "B" zač. 13:30