• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Podzim 2017/2018

12. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:0 SK Hrobce zač. 17:00
19. 8. sobota "A" tým TJ Tatran Rakovník 1:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
26. 8. sobota Dorost - starší TJ Tatran Rakovník 1:4 S.S. Ostrá zač. 10:15
26. 8. sobota Dorost - mladší TJ Tatran Rakovník 4:3 S.S. Ostrá zač. 12:30
26. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:3 FK Neratovice/Byškovice zač. 17:00
27. 8. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:2 p.k. FK Čáslav "B" zač. 10:15
2. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 4:0 FC Nový Bor zač. 17:00
3. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:2 TJ Pátek zač. 10:15
3. 9. neděle Dorost - starší Český lev - Union Beroun 1:3 S.S. Ostrá zač. 10:15
3. 9. neděle Dorost - mladší Český lev - Union Beroun 6:0 S.S. Ostrá zač. 12:30
4. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 25:0 Přerov n/L zač. 17:30
6. 9. středa Přípravka mladší TJ Pátek "B" 7:13 S.S. Ostrá zač. 17:30
9. 9. sobota "A" tým SK Kladno 0:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
9. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:0 FK Králův Dvůr zač. 10:15
9. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 2:3 FK Králův Dvůr zač. 12:30
9. 9. sobota "B" tým FK Loučeň 1893 2:1 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
11. 9. pondělí Přípravka starší AFK Semice 7:6 S.S. Ostrá zač. 17:30
12. 9. úterý Žáci S.S. Ostrá 2:7 TJ Straky zač. 17:30
15. 9. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá 15:6 AFK Sadská "B" zač. 17:30
15. 9. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 11:4 SK Polaban Nymburk "B" zač. 17:30
16. 9. sobota Žáci S.S. Ostrá 1:2 AFK Milovice zač. 10:00
16. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 3:2 SK Český Brod zač. 16:30
17. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:1 AFK Milovice zač. 10:15
18. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 10:4 Drahelice "B" zač. 17:30
20. 9. středa Přípravka mladší Kostomlaty n/L - S.S. Ostrá zač. 17:30
22. 9. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá - Poříčany zač. 17:30
23. 9. sobota Žáci AFK Semice - S.S. Ostrá zač. 10:00
23. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - Povltavská FA zač. 10:15
23. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - Povltavská FA zač. 12:30
23. 9. sobota "B" tým AFK Sadská - S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
24. 9. neděle "A" tým Sokol Hostouň - S.S. Ostrá zač. 16:30
25. 9. pondělí Přípravka starší AFK Nymburk - S.S. Ostrá zač. 17:30
27. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá - SK Polaban Nymburk zač. 17:30
28. 9. čtvrtek Žáci S.S. Ostrá - Rožďalovice/Křinec zač. 10:00
30. 9. sobota Žáci S.S. Ostrá - Cidlinská FA zač. 10:00
30. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Louny zač. 16:00
1. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - Fotbal Hlízov zač. 10:15
1. 10. neděle Dorost - starší FK Uhlířské Janovice - S.S. Ostrá zač. 10:15
1. 10. neděle Dorost - mladší FK Uhlířské Janovice - S.S. Ostrá zač. 12:30
2. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá - AFK Milovice zač. 17:30
4. 10. středa Přípravka mladší Kovanice - S.S. Ostrá zač. 17:30
6. 10. pátek Přípravka mladší FK Bohemia Poděbrady "B" (UMT) - S.S. Ostrá zač. 17:30
7. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Bohemia Poděbrady zač. 10:15
7. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Bohemia Poděbrady zač. 12:30
7. 10. sobota Žáci SK Polaban Nymburk "B" - S.S. Ostrá zač. 12:30
7. 10. sobota "A" tým TJ Slovan Velvary - S.S. Ostrá zač. 16:00
8. 10. neděle "B" tým TJ SK Bečváry - S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
9. 10. pondělí Přípravka starší Stratov - S.S. Ostrá zač. 17:30
11. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá - TJ Lysá n/L zač. 17:30
13. 10. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá - AFK Milovice zač. 17:00
14. 10. sobota Žáci S.S. Ostrá - TJ Pátek zač. 10:00
14. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Meteor Praha VIII zač. 15:30
15. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Tupadly zač. 10:15
15. 10. neděle Dorost - starší SK Slaný - S.S. Ostrá zač. 10:15
15. 10. neděle Dorost - mladší SK Slaný - S.S. Ostrá zač. 12:30
16. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá - FK Litol zač. 17:00
18. 10. středa Přípravka mladší AFK Nymburk - S.S. Ostrá zač. 17:00
20. 10. pátek Žáci FK Litol - S.S. Ostrá zač. 17:00
21. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - Mnichovohradišťský SK zač. 10:15
21. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - Mnichovohradišťský SK zač. 12:30
21. 10. sobota "A" tým FK Baník Souš - S.S. Ostrá zač. 15:30
22. 10. neděle "B" tým TJ Sokol Jestřábí Lhota - S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
23. 10. pondělí Přípravka starší TJ Lysá n/ - S.S. Ostrá zač. 16:30
25. 10. středa Přípravka mladší TJ Straky - S.S. Ostrá zač. 17:00
28. 10. sobota Žáci S.S. Ostrá - FK Bohemia Poděbrady "B" zač. 10:00
28. 10. sobota Dorost - starší SK Kosmonosy - S.S. Ostrá zač. 10:15
28. 10. sobota Dorost - mladší SK Kosmonosy - S.S. Ostrá zač. 12:30
28. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Motorlet Praha zač. 14:30
29. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ FC Tuchoraz zač. 10:15
4. 11. sobota Žáci Kostelní Lhota - S.S. Ostrá zač. 10:00
4. 11. sobota "A" tým FC Chomutov - S.S. Ostrá zač. 10:15
4. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Říčany zač. 10:15
4. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Říčany zač. 12:30
4. 11. sobota "B" tým TJ Liblice - S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
11. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - SK Kosmonosy zač. 10:15
11. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - SK Kosmonosy zač. 12:30
11. 11. sobota "A" tým S.S. Ostrá - SK Úvaly zač. 14:00
12. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - FC Bílé Podolí zač. 10:15
18. 11. sobota "A" tým Arsenal Česká Lípa - S.S. Ostrá zač. 13:30
19. 11. neděle Dorost - starší FK Říčany - S.S. Ostrá zač. 10:15
19. 11. neděle Dorost - mladší FK Říčany - S.S. Ostrá zač. 12:30
19. 11. neděle "B" tým SK Sokoleč - S.S. Ostrá "B" zač. 13:30