• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Archiv sezon | Podzim 2019/2020

10. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:1 SK Polaban Nymburk zač. 17:00
17. 8. sobota Dorost - starší TJ Svitavy 6:1 S.S. Ostrá zač. 10:00
17. 8. sobota Dorost - mladší TJ Svitavy 5:1 S.S. Ostrá zač. 12:15
17. 8. sobota "A" tým FC Horky nad Jizerou 1:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
24. 8. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá 4:7 TJ Kunice zač. 10:15
24. 8. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá 1:6 TJ Kunice zač. 11:55
24. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 4:0 MFK Trutnov zač. 17:00
24. 8. sobota "B" tým TJ Pátek 3:0 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
25. 8. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá 0:2 TJ Sokol Třebeš zač. 10:00
25. 8. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:7 TJ Sokol Třebeš zač. 12:15
28. 8. středa Dorost - starší S.S. Ostrá 1:5 FK Čáslav zač. 10:00
28. 8. středa Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:11 FK Čáslav zač. 12:15
28. 8. středa Žáci - starší S.S. Ostrá 0:7 SK Polaban Nymburk zač. 17:00
28. 8. středa Žáci - mladší S.S. Ostrá 0:6 SK Polaban Nymburk zač. 18:40
31. 8. sobota Žáci - starší SK Union Čelákovice 10:0 S.S. Ostrá zač. 09:30
31. 8. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 3:7 FC Vlašim zač. 10:00
31. 8. sobota Žáci - mladší SK Union Čelákovice 7:3 S.S. Ostrá zač. 11:10
31. 8. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:6 FC Vlašim zač. 12:15
31. 8. sobota "A" tým FK Letohrad 0:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
1. 9. neděle "B" tým TJ Sokol Kněžice 2:4 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
2. 9. pondělí Přípravka mladší FK Litol mládež 5:30 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:30
2. 9. pondělí Přípravka starší SK Kostelní Lhota 5:9 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:30
7. 9. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá 0:1 SK Český Brod zač. 10:15
7. 9. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá 3:2 SK Český Brod zač. 11:55
7. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:4 FK Čáslav zač. 17:00
8. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 2:1 TJ Sokol Vrdy zač. 10:15
8. 9. neděle Dorost - starší ABC Braník 5:1 S.S. Ostrá zač. 10:45
8. 9. neděle Dorost - mladší ABC Braník 3:0 S.S. Ostrá zač. 13:00
11. 9. středa Žáci - starší FK Pšovka Mělník 3:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
11. 9. středa Žáci - mladší FK Pšovka Mělník 3:4 S.S. Ostrá zač. 18:40
14. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:2 MRK Trutnov zač. 10:00
14. 9. sobota "A" tým TJ Velké Hamry 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
14. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 3:4 MRK Trutnov zač. 12:15
15. 9. neděle Žáci - starší SK Kosmonosy 6:1 S.S. Ostrá zač. 09:30
15. 9. neděle Žáci - mladší SK Kosmonosy 9:2 S.S. Ostrá zač. 11:10
15. 9. neděle "B" tým SK Městec Králové 1:2 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
16. 9. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá/TJ Straky 10:9 AFK Nehvizdy zač. 17:30
18. 9. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá/TJ Straky 22:15 SK Polaban Nymburk A zač. 17:30
21. 9. sobota Dorost - starší FK Vyšehrad "B" 6:2 S.S. Ostrá zač. 10:00
21. 9. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá 2:2 Sparta Kutná Hora zač. 10:15
21. 9. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá 0:6 Sparta Kutná Hora zač. 11:55
21. 9. sobota Dorost - mladší FK Vyšehrad "B" 12:0 S.S. Ostrá zač. 12:15
21. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 FC Hlinsko zač. 16:30
22. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 4:7 SK Slovan Poděbrady zač. 10:15
23. 9. pondělí Přípravka starší TJ Sokol Přerov n/L. 2:30 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:30
25. 9. středa Přípravka mladší Sokol Všejany 10:15 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:30
28. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:7 SK Union Vršovice zač. 10:00
28. 9. sobota "A" tým TJ Sokol Libiš 2:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
28. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 3:2 SK Union Vršovice zač. 12:15
28. 9. sobota "B" tým FC Bílé Podolí 3:2 S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
29. 9. neděle Žáci - starší AFK Pečky 4:0 S. S. Ostrá zač. 09:30
29. 9. neděle Žáci - mladší AFK Pečky 5:6 S. S. Ostrá zač. 11:10
2. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá/TJ Straky 7:6 FK Slovan Lysá n.L. zač. 17:30
5. 10. sobota Dorost - starší SK Sparta Kolín 4:5 S.S. Ostrá zač. 10:00
5. 10. sobota Dorost - mladší SK Sparta Kolín 13:0 S.S. Ostrá zač. 12:15
5. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 SK Benátky nad Jizerou zač. 16:00
6. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:0 TJ Liblice zač. 10:15
6. 10. neděle Žáci - starší S.S. Ostrá 0:3 SK Benátky nad Jizerou zač. 12:45
6. 10. neděle Žáci - mladší S.S. Ostrá 3:2 SK Benátky nad Jizerou zač. 14:15
9. 10. středa Přípravka mladší FK Bohemia Poděbrady 10 23:3 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:00
12. 10. sobota Žáci - starší SK Zeleneč 5:0 S.S. Ostrá zač. 09:30
12. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:3 SK Střešovice zač. 10:00
12. 10. sobota Žáci - mladší SK Zeleneč 3:1 S.S. Ostrá zač. 11:10
12. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 3:6 SK Střešovice zač. 12:15
13. 10. neděle "A" tým TJ Dvůr Králové 2:1 S.S. Ostrá zač. 15:30
13. 10. neděle "B" tým AFK Sadská 5:1 S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
14. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá/TJ Straky 8:4 TJ Sokol Kostomlaty n/L. zač. 17:00
16. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá/TJ Straky 21:1 TJ Pátek B zač. 17:00
17. 10. čtvrtek Přípravka starší FK Litol mládež 3:3 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:00
19. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 FK Kolín zač. 15:30
20. 10. neděle Dorost - starší FK Náchod 8:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
20. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:2 AFK Pečky zač. 10:15
20. 10. neděle Dorost - mladší FK Náchod 0:8 S.S. Ostrá zač. 12:15
21. 10. pondělí Přípravka starší AFK Semice 7:12 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 17:00
23. 10. středa Přípravka mladší AFK Milovice 11 9:8 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 16:30
26. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:8 FK Admira Praha "B" zač. 10:00
26. 10. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá 0:3 FK Brandýs-Boleslav zač. 10:15
26. 10. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá 4:1 FK Brandýs-Boleslav zač. 11:55
26. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:8 FK Admira Praha "B" zač. 12:15
26. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:3 FK Náchod zač. 14:30
26. 10. sobota "B" tým TJ Tři Dvory 6:3 S.S. Ostrá "B" zač. 14:30
28. 10. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá/TJ Straky 5:8 AFK Milovice 09 zač. 16:30
30. 10. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá/TJ Straky 16:8 TJ Sokol Kostomlaty n/L. zač. 16:30
2. 11. sobota Žáci - starší FC Mělník 6:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
2. 11. sobota Žáci - mladší FC Mělník 0:3 S.S. Ostrá zač. 11:55
2. 11. sobota Dorost - starší Viktoria Žižkov "B" 8:0 S.S. Ostrá zač. 14:45
2. 11. sobota Dorost - mladší Viktoria Žižkov "B" 4:0 S.S. Ostrá zač. 14:45
3. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 1:4 TJ Sokol Býchory zač. 10:15
3. 11. neděle "A" tým SK Poříčany 2:1 S.S. Ostrá zač. 14:00
4. 11. pondělí Přípravka starší AFK Sadská B 10:4 S.S. Ostrá/TJ Straky zač. 16:30
9. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 0:10 CU Bohemians "B" zač. 10:00
9. 11. sobota "A" tým S.S. Ostrá 5:2 SK Vysoké Mýto zač. 14:00
9. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:11 CU Bohemians "B" zač. 17:00
10. 11. neděle Žáci - starší S.S. Ostrá 0:8 FK Bohemia Poděbrady zač. 10:15
10. 11. neděle Žáci - mladší S.S. Ostrá 1:10 FK Bohemia Poděbrady zač. 11:55
10. 11. neděle "B" tým AFK Sokol Semice 2:1 S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
11. 11. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá/TJ Straky 9:3 SK Polaban Nymburk B zač. 16:00
16. 11. sobota Dorost - starší RMSK Cidlina 12:1 S.S. Ostrá zač. 10:00
16. 11. sobota "A" tým SK Sparta Kutná Hora 3:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
16. 11. sobota Dorost - mladší RMSK Cidlina 9:1 S.S. Ostrá zač. 12:15
17. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 3:1 TJ Sokol Družba Suchdol zač. 10:15
17. 11. neděle Žáci - starší SK Slavia Jesenice 3:0 S.S. Ostrá zač. 10:15
17. 11. neděle Žáci - mladší SK Slavia Jesenice 9:2 S.S. Ostrá zač. 11:55