• Výroční slide

Archiv sezon | Podzim 2021/2022

8. 8. neděle "A" tým Sportovní sdružení Ostrá 1:5 SK Sokoleč (Pohár SKFS 1. kolo) zač. 18:00
15. 8. neděle "A" tým TJ Sokol Býchory 3:1 Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
21. 8. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá 3:3 SK Městec Králové zač. 17:00
22. 8. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B 4:1 Sokol Budiměřice-Šlotava zač. 10:15
28. 8. sobota "A" tým FC Trnavan Rožďalovice Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
28. 8. sobota "B" tým Sokol Všechlapy A 3:0 Sportovní sdružení Ostrá B zač. 17:00
29. 8. neděle Dorost FK Viktorie Velký Osek 2:1 Ostrá/Lysá zač. 10:15
4. 9. sobota Dorost Ostrá/Lysá 1:4 AFK Pečky zač. 10:00
4. 9. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá TJ Jíkev zač. 17:00
5. 9. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B TJ Mcely zač. 10:15
11. 9. sobota "A" tým AFK Sadská Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:00
12. 9. neděle Dorost TJ Sokol Jestřabí Lhota Ostrá/Lysá zač. 10:00
12. 9. neděle "B" tým Sokol Krchleby Sportovní sdružení Ostrá B zač. 17:00
18. 9. sobota Dorost Ostrá/Lysá TJ Jiskra Zruč nad Sázavou zač. 10:00
18. 9. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá FC Bílé Podolí zač. 16:30
19. 9. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B TJ Kamenné Zboží zač. 10:15
25. 9. sobota "A" tým TJ Slavoj Vrdy Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:30
26. 9. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B TJ Křinec zač. 10:15
26. 9. neděle Dorost TJ Slavoj Vrdy Ostrá/Lysá zač. 10:15
28. 9. úterý Dorost Ostrá/Lysá TJ Slavia Louňovice zač. 10:00
28. 9. úterý "B" tým TJ Sokol Kovanice Sportovní sdružení Ostrá B zač. 16:30
2. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá TJ Liblice zač. 16:00
3. 10. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B TJ Sokol Kovanice zač. 10:15
3. 10. neděle Dorost FC Sellier & Bellot Vlašim "B" (hřiště Čechtice) Ostrá/Lysá zač. 12:15
9. 10. sobota Dorost Ostrá/Lysá Ostředek/Sázava zač. 10:00
10. 10. neděle "A" tým AFK Sokol Semice Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:00
10. 10. neděle "B" tým Sokol Budiměřice-Šlotava Sportovní sdružení Ostrá B zač. 16:00
16. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá AFK Milovice zač. 15:30
17. 10. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B Sokol Všechlapy A zač. 10:15
17. 10. neděle Dorost AFK Nehvizdy Ostrá/Lysá zač. 10:15
23. 10. sobota Dorost Ostrá/Lysá SK Městec Králové zač. 10:00
23. 10. sobota "B" tým TJ Mcely Sportovní sdružení Ostrá B zač. 14:30
23. 10. sobota "A" tým TJ Pátek Sportovní sdružení Ostrá zač. 15:30
30. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá AFK Pečky zač. 14:00
31. 10. neděle Dorost TJ Sokol Družba Suchdol Ostrá/Lysá zač. 10:15
31. 10. neděle "B" tým Sportovní sdružení Ostrá B Sokol Krchleby zač. 10:15
6. 11. sobota "A" tým SK Žiželice Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:00
6. 11. sobota "B" tým TJ Kamenné Zboží Sportovní sdružení Ostrá B zač. 14:00
13. 11. sobota Dorost Ostrá/Lysá FK Červené Pečky zač. 10:00
13. 11. sobota "B" tým TJ Křinec Sportovní sdružení Ostrá B zač. 13:30