• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Účastníci

1. turnus 17. - 21. 7. 2017 III. ročník fotbalové školy - přihlášení účastníci

1 Jára Svoboda 2009 AC Sparta Praha
2 Daniel Vobecký 2006 Běchovičtí Sršni
3 Matěj Elman 2010 AFK Milovice
4 Vojtěch Elman 2007 AFK Milovice
5 Matyáš Jura 2005 FK Meteor Praha
6 Matouš Souček 2007 FK Bohemia Poděbrady
7 Jakub Koníř 2008 AFK Milovice
8 Jan Křovák 2005 FK Kolín
9 Martin Kolek 2006 FK Brandýs nad Labem
10 Petr Stárek 2009 SK Slavia Praha
11 Adam Votoček 2007 FC Tuchoraz
12 Marek Košátko 2005 TJ Straky
13 Adam Cáska 2005 FK Slovan Lysá n/L
14 Matěj Ludín 2010 AC Sparta Praha
15 Kryštof Ludín 2003 TJ Straky
16 Jan Hochman 2007 AFK Sokol Semice
17 Jakub Hochman 2009 AFK Sokol Semice
18 Patrik Chlubna 2008 FK Bohemia Poděbrady
19 Tomáš Vojta 2005 TJ Straky
20 Michal Bureš 2004 FK Slovan Lysá n/L
21 Petr Povolný 2004 FK Slovan Lysá n/L
22 Hugo Urban 2009 Polaban Nymburk
23 David Micka 2005 S.S. Ostrá
24 Petr Heichel 2006 AFK Milovice
25 Vít Zvěřina 2007 TJ Stratov
26 Matěj Šedina 2006 SK Český Brod
27 Tereza Šedinová 2009 AC Sparta Praha
28 Simon Zídek 2009 SK Union Vršovice
29 Adam Vaněk 2008 SK Polaban Nymburk
30 Jakub Barták 2006 FK Bohemia Poděbrady
31 Marek Jirků 2008 AFK Milovice
32 Martin Bureš 2007 TJ Stratov
33 Matyáš Chmelík 2004 FK Slovan Lysá n/L
34 Tomáš Grospietsch 2004 TJ Sokol Tatce
35 David Herajn 2008 TJ Sokol Kostomlaty n/L
36 David Dlouhý 2005 FK Meteor Praha
37 Jiří Kastl 2005 SK Bezno/Sovínky
38 David Šlingr 2003 FK Slovan Lysá n/L
39 Patrik Ohnesorg 2005 Běchovičtí Sršni
40 Michal Čížek 2008 FK Bohemia Poděbrady
41 David Cynk 2005 SK Chyňava
42 Lukáš Havlík 2007 S.S. Ostrá
43 Lukáš Trnka 2008 FK Kolín
44 Ondřej Majer 2005 TJ Sokol Tatce
45 Pavel Nádeník 2005 TJ Kouřim
46 David Holan 2006 S.S. Ostrá
47 Jan Feit 2006 AC Sparta Praha
48 Vojtěch Beránek 2009 FK Bohemia Poděbrady
49 Marko Setler 2007 AFK Milovice
50 Matěj Steiner 2005 FK Meteor Praha
51 Adam Kostka 2006 FK Bohemia Poděbrady
52 Filip Kostka 2009 FK Bohemia Poděbrady
53 Martin Otta 2007 FK Bohemia Poděbrady
54 Mirek Doležal 2004 S.S. Ostrá
55 Mojmír Pavlík 2004 FK Bohemia Poděbrady
56 Vojtěch Pavlík 2008 FK Bohemia Poděbrady
57 Jan Gavalec 2007 AFK Milovice
58 Tadeáš Ladýř 2005 FK Spartak Chrastava
59 Šimon Hlaváček 2006 S.S. Ostrá
60 Marek Čejka 2005 SK Union Čelákovice
61 Dominik Vencl 2005 SK Union Čelákovice
62 Rosalie Kaurová 2008 TJ Pátek
63 Tomáš Mašek 2004 TJ Straky
64 Patrik Macek 2005 TJ Straky
65 Karolína Korejzová 2003 SK Bezno/Sovínky
66 Lukáš Votava 2006 FK Meteor Praha
67 Jakub Janek 2009 AFK Milovice
68 Pavel Kubíček 2004 TJ Sokol Libiš
69 Samuel Zemek 2008 AFK Milovice
70 Jiří Fantík 2005 SK Union Čelákovice
71 Adam Vlček 2005 FK Viktoria Žižkov
72 Kryštof Zábraha 2008 SK Polaban Nymburk
73 Petr Fantík 2003 SK Union Čelákovice
74 Jan Fantík 2005 SK Union Čelákovice
75 David Jarschel 2008 SK Polaban Nymburk
76 Patrik Vlček 2005 FK Viktoria Žižkov
77 Tomáš Sobolič 2007 FK Brandýs nad Labem
78 Honza Knobloch 2008 FK Litol
79 Tomáš Zíta 2008 FK Litol
80 Filip Keltner 2008 AKF Sokol Semice
81 Daniel Savka 2008 AKF Sokol Semice
82 Matěj Fejfar 2009 FK Bohemia Poděbrady
83 Matěj Rainiš 2006 SK Český Brod
84 Daniel Gomes Buato 2006 SC Xaverov
85 Marek Novotný 2009 SK Polaban Nymburk
86 Eliška Horváthová 2004 Vuku IL (Norway)
87 Tadeáš Hradecký 2006 S.S. Ostrá
88 Martin Novák 2005 FK Bohemia Poděbrady
89 František Svatoš 2008 TJ Stratov
90 Alexander Loman 2008 TJ Stratov