• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Účastníci

2. turnus 24. - 28.7. 2017 III. ročník fotbalové školy - přihlášení účastníci
 

1 Ladislav Krameš 2005 S.S. Ostrá
2 Daniel Vobecký 2006 Běchovičtí Sršni
3 Matyáš Maxa 2009 AC Sparta Praha
4 Adam Votoček 2007 FC Tuchoraz
5 Bára Otcovská 2005 SK Polička
6 Adam Kubela 2004 AFK Semice
7 Lukáš Kubela 2006 AFK Semice
8 Kamil Kubela 2009 AFK Semice
9 Honza Král 2006 SK Polička
10 Tomáš Olšán 2007 SK Polička
11 Jakub Muller 2005 Roztoky
12 Tomáš Lerch 2009 S.S. Ostrá
13 Michal Pavliš 2010 AFK Semice
14 Kvido Handlíř 2006 AFK Milovice
15 Martin Svoboda 2008 AFK Milovice
16 David Maier 2008 AFK Semice
17 Jaromír Blín 2004 Slovan Kunratice
18 Marco Blín 2007 Slovan Kunratice
19 Daniel Bezvald 2009 AC Sparta Praha
20 David Machota 2006 FK Říčany
21 Michaela Machotová 2006 AC Sparta Praha
22 Petr Skokan 2007 AFK Milovice
23 Lukáš Lambert 2009 AFK Semice
24 Lukáš Horálek 2004 FK Viktoria Žižkov
25 Alexander Mika 2006 AFK Semice
26 Sophie Miková 2007 AFK Semice
27 Václav Koblasa 2008 S.S. Ostrá
28 Šimon Koblasa 2004 S.S. Ostrá
29 Václav Vorel 2009 S.S. Ostrá
30 Pavel Nádeník 2005 TJ Kouřim
31 Adam Haluška 2004 FK Viktoria Žižkov
32 Vít Šesták 2007 FK Slovan Lysá n/L
33 Matěj Sedlák 2007 TJ Vidnava
34 Alexandr Sedlák 2005 TJ Vidnava
35 Tonda Vojtěch 2007 S.S. Ostrá
36 Šimon Jína 2004 SK Sokoleč
37 Adam Kadeřábek 2008 S.S. Ostrá
38 Filip Roušar 2007 S.S. Ostrá
39 Tadeáš Fink 2008 FC Tuchoraz
40 Petr Heichel 2006 AFK Milovice
41 Ondřej Nový 2008 Spartak Kbely
42 Samuel Klieštík 2007 FK Mladá Boleslav 
43 David Šlingr 2003 FK Slovan Lysá n/L
44 Filip Hampejs 2006 TJ Kouřim
45 Marek Čejka 2005 SK Union Čelákovice
46 Pavel Volkman 2007 FK Mladá Boleslav 
47 Tomáš Volkman 2010 FK Mladá Boleslav 
48 Hugo Jungbauer 2009 AC Sparta Praha
49 Sebastian Böhm 2009 FC Tempo Praha
50 Adam Cáska 2005 FK Slovan Lysá n/L
51 Jan Macál 2004 FK Bohemia Poděbrady
52 Kryštof Novák 2010 AFK Milovice
53 Tereza Nádeníková 2006 TJ Kouřim
54 Vojtěch Pokorný 2004 FK Slavoj Vyšehrad
55 David Roušar 2010 S.S. Ostrá
56 Štěpán Krákora 2004 AFK Nehvizdy
57 Lukáš Krákora 2007 AFK Nehvizdy
58 Bruno Topenčík 2010 AFK Milovice
59 Filip Brož 2006 SK Střešovice 1911
60 Michal Šeda 2007 S.S. Ostrá
61 Tomáš Křížek 2008 SK Vysoké Mýto
62 Matěj Novák 2007 AFK Semice
63 Václav Novák 2010 AFK Semice
64 Adam Zahálka 2008 AFK Milovice
65 Matěj Rainiš 2006 SK Český Brod
66 Tadeáš Paďour 2006 Sány/Opolany
67 Vojtěch Smutný 2006 FK Bohemia Poděbrady
68 Jiří Rain 2009 FK Dukla Praha
69 Adam Košťák 2007 FC Rožďalovice
70 David Horák 2007 Sokol Libáň
71 Michal Linhart 2004 FK Bohemia Poděbrady
72 Jonáš Motyčka 2009 S.S. Ostrá
73 Robert Kocour 2005 FK Říčany
74 Lukáš Havlík 2007 S.S. Ostrá
75 Martin Vojtek 2010 FK Bohemians Praha
76 Václav Bryndza 2007 FK Mladá Boleslav 
77 Vít Bryndza 2010 FK Mladá Boleslav 
78 Martin Šudoma 2010 FK Mladá Boleslav 
79 Filip Novotný 2010 FK Mladá Boleslav 
80 Tomáš Hervert 2003 TJ Kouřim
81 Patrik Kupský 2009 FK Brandýs-Boleslav