TJ Doksy - S.S. Ostrá 0:2 (0:0)
branky: 54. Vobořil, 89. Petlička
rozhodčí Valeš, diváků: 200

Ostrá: Keller - Řezníček, Scharf, Kouba, Bejbl - Hudec(64. Dozorec L.), Moudrý, Mařík(80. Dejl), Vobořil, Petlička - Herzán(35. Kubec)

V předkole poháru MOL Cup zavítala Ostrá do Doks u Máchova jezera. Účastník přeboru libereckého kraje, který obsadil v loňské sezóně 7. místo, byl nakonec nelehkou překážkou v cestě do prvního kola. Především brankář domácích Martin Kotyk předvedl v utkání několik skvělých zákroků a držel tím naděje Doks až do závěrečných minut. Ostrá byla v pohárovém zápase lepším mužstvem, ale velký počet svých šancí nedokázala dotáhnout ke gólovému efektu. Skóre otevřel až po deseti minutách druhého poločasu svou hlavou kapitán týmu Vobořil a v závěru pak pečetil do otevřené obrany výhru svých barev Pepa Petlička. Vítězství znamená, že k nám v prvním kole přijede účastník ČFL, SK Zápy. Zápas se odehraje v sobotu 22.7. od 17:00h. Jestliže chcete vidět "A" mužstvo Ostré v akci ještě před víkendem, tak máte možnost ve středu od 18 hodin, kdy se na našem hřišti představí junioři Bohemians 1905. Těšíme se na Vaší návštěvu na utkáních áčka.