• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

24. 4. 2017 | jak na fotbal v tomto týdnu

"A" mužstvo vyrazí ke svému mistrovskému zápasu 23. kola divize C do ambiciózní Čáslavi. Hostitelské mužstvo má v jarní části soutěže nevídanou formu, když v dosavadních sedmi zápasech ještě neokusilo hořkost porážky a získalo úctyhodných 17 bodů. Jakýkoliv bodový zisk z této horké "čáslavské půdy" bude považován za úspěch. Zápas se odehraje v neděli 30. dubna od 17 hodin.

     Na naše béčko čekají v tomto týdnu dokonce dvě velice těžká utkání. Nejprve je ve středu na programu dohrávka 18. kola okresního přeboru. V derby zápase přivítá naše  "B" mužstvo Kostomlaty nad Labem. Zápas se odehraje až od 17:30h a řídit ho bude trojice rozhodčích Vobornik, Kurka, Růžičková.
     V neděli od 17 hodin pak čeká naší rezervu nejtěžší možné utkání. Ostrá zajíždí na hřiště Městce Králové a tohle utkání hodně napoví o postupových ambicích. Obě dvě mužstva se vzájemně perou o první příčku tabulky.

     V sobotu dopoledne odehraje své utkání i dorost. Tentokrát ale pouze mladší, protože Kutná Hora své starší dorostence odhlásila ze soutěže.
Mladší dorost nastoupí ke svému zápasu už od 10:15, tedy v čase kdy obvykle hrají dorosty starší.

Na tomto krásném stadionu Čáslavi se pokusí "A" mužstvo získat nějaké plusové body do tabulky pravdy.