• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

19. 10. 2017 | po domácích výhrách muži cestují ven

V desátém kole si naše "A" mužstvu výhrou nad Meteorem upevnilo svou pozici v popředí divizní tabulky. Formu našeho týmu teď prověří FK Baník Souš. Sobotní protivník má vynikající ofenzivu a hlavně na domácím hřišti to několikrát potvrdil. Souš má po 10. kole průměr 2,4 vstřelených gólů na zápas. Ostrá se zase může chlubit druhou nejlepší defenzivou celé soutěže. Očekává se tedy tuhý boj, který před utkáním rozhodně nemá výrazného favorita. FK Baník Souš - S.S. Ostrá, sobota 21.10. od 15:30h. Zápas bude řídit trojice rozhodčích Aubrecht - Talpáš, Sapoušek.

     Béčko vyráží ke svému mistrovskému zápasu devátého kola také na půdu svého soupeře. Hostitelem Ostré bude v neděli odpoledne Jestřábí Lhota. Rezervní mužstvo se po dobrém začátku soutěže trochu zaseklo a teď je na čase znovu stabilně začít sbírat body. Ovšem v Jestřábí Lhotě nečeká naše mužstvo nic jednoduchého. Zápas I.B třídy se odehraje v neděli od 15:30h.

     
Přesto si diváci Ostré o víkendu užijí i fotbalu na domácím hřišti. Své zápasy totiž v sobotu odehrají oba dva naše dorosty. Soupeřem jim bude v dvojzápase Mnichovohradišťský SK. Starší dorosty poměří své síly v dopoledním zápase od 10:15h a po nich se představí mladší kolegové - 12:30h. Dorost často ve svých zápasech spoléhá na Vaši podporu a o tomto víkendu tomu nebude jinak.