• Čtvrtý slide

11. 9. 2018 | stará garda opět ožívá

AFK Milovice - S.S. Ostrá 2:3 (1:0)
branky Ostré: 2x Kostenko

Po téměř třech letech jsme na popud Honzy Vojtěcha opět založili gardu. Abychom nešli hned zostra na zápasy, domluvili jsme se na třech trénincích, které byly vždy v pátek od 18 hodin. Někteří hráči nacvičovali standardní situace, ostatní přepadávání přes míč. Někteří možná znají ten hroznej pocit, kdy hlava chce jít doleva, ale tělo si jde klidně doprava. Součástí tréninku byla také taktická příprava v místní restauraci ,která se vždy protáhla do pozdějších hodin, takže málem došla zelená. Období tréninků skončilo a my jsme v pátek 7.září vyrazili k prvnímu „mistráku“ do Milovic. Sestava byla velice dobrá, ale i přesto jsme nevěděli, co máme od soupeře očekávat. První poločas prohráváme 1:0. Slušný výsledek, nato že někteří jsme nebyli tři roky na hřišti. S dechem to taky nebyla velká sláva. Druhý poločas dostáváme na 2:0. Pro nás pořád dobrý výsledek. Jenže pak to přišlo - dva góly Kosana a jeden vlastenec domácích a rázem otáčíme skóre. Do konce utkání už jsme výsledek udrželi. Po zápase byla opět taktická příprava tentokrát pozápasová (fernet). Fotbal dříve narozených pánů se prostě nezapomíná, je to jako s jízdou na kole :-)

Tohoto utkání se za Ostrou zúčastnili: Jan Vojtěch, Petr Čáp, Jan Koblasa, Ondra Vála, Michal Pokorný, Petr Novák, Radim Sedlák, Milan Dudla, Martin Zápotocký, Pavel Jásek, Milan Batlík, Mirek Blín, Jan Kostenko, Jiří Kadeřábek, Josef Červinka, náš kustod Honza Janeček a jako hráč toho času ve stavu zraněném Lukáš Vavřík.

Příští zápas sehrajeme na domácí půdě, v pátek 14.září hostíme od 17.30 hodin mužstvo Semic a nabitý podzim zakončíme 21.září v Hořátvi.