13. 10. 2020 | Trenér Dejl zhodnotil utkání velmi negativně

TJ Sokol Býchory - Sportovní sdružení Ostrá 3:1(1:1)
Branky: 34. Chvalovský Adam, 50. Lev Lukáš, 55. Teplý Josef - 15. Dozorec Lukáš
Sestava: Pokorný – Štejnar, Ghanem (59. Jíša), Hradecký (82. Novák), Bílek, Dejl, Manhart, Wolf (46. Chramosta), Šedina (46. Zápotocký), Dozorec, Kukla (82. Kluzáček).
Rozhodčí: Tvaroh Petr, Stejskal Jaroslav, Kuka Vladimír

„Jednoznačně náš dosud nejhorší výkon. Býchory nás předčily v pohybu, důrazu a efektivitě. V prvním poločase jsme šli po brance Dozorce do vedení, ale to bylo z naší strany všechno. Býchory zaslouženě vyrovnaly a kdybychom o poločase prohrávali o tři branky, nikdo by se nemohl divit.

Druhý poločas jsme začali šancí, kdy Dozorec neproměnil samostatný únik a za chvíli jsme po chybě v rozehrávce dostali na 2:1. O pět minut později jsme inkasovali z rohu. Poté nás ještě dvakrát skvěle vychytal domácí brankář. Ale za výkon, který jsme předvedli, jsme si žádné body nezasloužili. Soupeři z Býchor gratuluji. Ukázali nám, jak vypadá hlad po vítězství. Zároveň chci pochválit výkon trojice rozhodčích. Snad nám bude brzy povoleno tento náš propadák odčinit,“ doplnil Dejl.