• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

6. 3. 2017 | v Benátkách jak přes "kopírák"

SK Benátky - S.S. Ostrá 1:0 (0:0)
branka: 75. vlastní Bezděk
rozhodčí Roth, diváků: 50

Benátky: Michňa - Jäger(60. Radosta), Hošťálek, Borovička, Horák(60. Sudek) - Kocourek(60. Mižič), Tvrzník, Šimeček, Knobloch(60. Kraus), Boček(46. Kamlach) - Šíma(75. Boček)

Ostrá: Tetour - Poběrežský, Kouba, Hochmeister, Bezděk - Petlička, Moudrý(45. Habrun), Vobořil, Dejl, Řezníček(45. Hudec) - Herzán

Plánovaná generálka se Štěchovicemi se nakonec nekonala (díky problému s hřištěm) a tak se narychlo domluvila "odveta" s Benátkami. Ve Zdětíně u Benátek se hrálo už na přírodní trávě, a náhlý přechod z umělky byl docela problém pro oba dva týmy. Fotbalové kombinace či souhra vázla na obou stranách a utkání bylo více bojovné než pohledné. Moc šancí v zápase k vidění nebylo, ale vzájemné střetnutí účel jednoznačně splnilo, protože právě bojovnost bude jednou ze základních věcí pro úspěšný start do divizních odvet, včetně prvního duelu v Kolíně. Sobotní zápas, kterému by slušela remíza, nakonec rozhodl nechytatelný vlastní gól našeho Bezděka. Paradoxem je, že v dvojutkání s Benátkami Ostrá dvakrát o branku prohrála, ale pokaždé to bylo vlastním gólem. Snad jsme si smůlu vybrali v pravý čas a na jaře bude jenom líp.
"A" mužstvo má před sebou ještě poslední týden přípravy před prvním mistrovským utkáním, ve kterém se představí v neděli od 14:30 na hřišti Kolína.

Rekapitulace přípravných utkání našeho áčka v zimní přípravě:

Písek - Ostrá 1:1 (Mařík)
Benátky - Ostrá 1:0 (vl. Moudrý)
Ml. Boleslav U21 - Ostrá 4:2 (2x Hudec)
Poděbrady - Ostrá 0:4 (3x Herzán, Vobořil)
SK Úvaly - Ostrá 1:0
Benátky - Ostrá 1:0 (vl. Bezděk)

Víkendové zápasy dorostu: Vrdy - Ostrá U19 2:3 (2x Šnajdr, Stárek)
Vrdy - Ostrá U17 2:1 (Dozorec)