13. 2. 2017 | v Mladé Boleslavi jsme soupeři podlehli

FK Mladá Boleslav "U21" - S.S. Ostrá 2:4 (0:1)
branky: 42. Klobása, 66. Vodháněl, 71. a 76. Golgol - 58. a 85. Hudec

Ostrá: Terour - Kouba, Bureš, Hochmeister Bejbl - Petlička, Vobořil, Moudrý, Hudec, Müller - Herzán
do utkání nasoupili: Poběrežský, Habrun, Řezníček, Bezděk, Dozorec

S posílenou juniorkou Mladé Boleslavi (o čtyři hráče ligového kádru) jsme neodehráli špatné utkání, přestože výsledek nevypadá úplně příznivě. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal a především obrany pracovaly velmi spolehlivě na obouch stranách. Boleslav se dostala do vedení těsně před poločasovou pauzou, ale chvilku po změně stran dokázal Hudec pohotově vyronat. Pak ale přišlo nemilosrdné trestání sebemenších chyb našich hráčů a rázem domácí odskočili až na hrozivý stav 4:1. Boleslav nebyla ani po změně stran až tak dominantní, ale takto kvalitní soupeř prostě nemá žádné slitování a své šance dokáže téměř stoprocetně proměnit. V závěru zápasu pak ještě aktivní Hudec (svojí druhou brankou) korigoval výsledek na závěrečných 2:4.

Na webových stránkách našeho sobotního soupeře, můžete vidět obsáhlou reportáž z utkání (včetně fotogalerie).