23. 7. 2017 | MOL Cup pro nás skončil v 1. kole

S.S. Ostrá - SK Zápy 1:1 (1:1), p.k. 2:4
branky: 45. p.k. Herzán - 36. Milan Macek
rozhodčí Martínek, diváků: 250
ČK: 120. Kouba - 120. Novák

Ostrá: Keller - Řezníček, Scharf, Kouba, Bejbl - Petlička, Moudrý, Mařík(78. Habrun), Vobořil, Vild(46. Hudec) - Herzán

Zápy: Straka - Hakl, Pávek, Pavlík, Novák - Květoň(112. Hradecký), Putz, Jelínek, Kovařík, Martin Macek(68. Doležal) - Milan Macek(85. Stupka)

V prvním kole poháru MOL Cup jsme narazili na třetiligového soupeře ze Záp. Hosté se ujali v zápase vedení po zásahu útočníka Milana Macka. Ostrá přišla s gólovou odpovědí v poslední minutě prvního poločasu, když pokutový kop pohotově proměnil Roman Herzán. Po změně stran se natěšení diváci už žádného gólu nedočkali a utkání po devadesáti minutách skončilo smírně. O postupujícím mužstvu tak mělo rozhodnout prodloužení, hrané 2x 15 minut. V jeho první části se Ostrá dočkala vstřelení kýženého gólu po standardní situaci, ale zdvižený praporek asistentky Šulcové zkazil radost domácím a gól tak neplatil. Nakonec vše musela rozhodnout až loterie v podobě pokutových kopů. Penalty vyšly lépe našemu soupeři, který se tak může v dalším kole těšit třeba i na ligového protivníka. Ostrá v zápasu ostudu rozhodně neudělala...