• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

17. 11. 2016 | závěrečná utkání podzimu


     Podzimní část soutěží našich mužstev se blíží do úplného finále. Zbývají odehrát pouze poslední mistrovské utkání a nastane oblíbená zimní přestávka. Ještě tedy zbývá pokusit se "urvat" nějaké závěrečné body a pak už na hráče čeká jen zasloužený odpočinek. "A" mužstvo se o body pojede utkat do Letohradu, který ve svých domácích utkáních vše vyhrál za tři body a jednou bral body dva po penaltovém rozstřelu. Má tedy téměř stoprocetní bodovou bilanci. Právě to může být pro naše mužstvo ideální motivací být prvním mužstvem, které... Výkop utkání v Letohradě je v sobotu od 13:30 hodin.

    "B" mužstvo čeká poslední match podzimu v Hrubém Jeseníku. Horká půda tohoto soupeře je na okrese vyhlášená, ale přesto naše rezerva doufá v bodový zisk. Utkání má stejný čas zahájení jako divizní áčko. O body tedy půjde v Hrubém Jeseníku v sobotu od 13:30.

     V Hákově bude o víkendu k vidění "pouze" dorostenecký fotbal. K poslednímu mistrovskému utkání obou kategorií přijede soupeř z Uhlířských Janovic. Zápasy našich kluků mají tradiční dorostenecký začátek a tedy: 10:15, 12:30.