• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

8. 12. 2018 | Zhodnocení podzimní části očima trenérů

Hodnocení podzimní části „A“ týmu trenérem Pavlem Jíchou:
Jak byste zhodnotil uplynulou část sezóny, po které jste na jedenáctém místě?
Mým přáním před sezónou bylo se pohybovat v první polovině tabulky. Z toho, že jsme aktuálně jedenáctí spokojený tedy nejsem. Nás na podzim určitě nejvíce poznamenala „facka“ v podobě kontumace vyhraného zápasu s Libiší. Nebýt tohoto faktu, tak jsme získali dvacetčtyři bodů se skórem 16:13 a byli bychom aktuálně osmí. Na minulosti však už nic nezměníme. Naší snahou pro jaro bude určitě se posouvat v tabulce směrem výš.


Hodnocení podzimní části „B“ týmu vedoucím mužstva Pavlem Jáskem:
Podzimní část sezóny lze hodnotit jako úspěšnou. Máme mladý tým, který si zvyká na dospělý“ fotbal. Chtěli jsme hrát střed tabulky, a jsme spokojeni, že tomu tak je. Uhraných 20 bodů je solidních a na jarní část se musíme dobře připravit, protože bude těžší než část podzimní. Tým táhla osa Póša – Štejny – Sedy – Many a svými 14 góly kanonýr Kamil Mareš. Celý kádr ale ukázal svou kvalitu.
Díky patří vedení klubu za vytvoření dostačujících podmínek a na velmi dobře fungující spolupráci s trenéry A- týmu i dorostu.
Nesmíme zapomenout i na fanoušky, kteří nás chodí podporovat na naše zápasy.

Hodnocení podzimní části staršího dorostu trenérem  Radkem Dozorcem:
Podzimní část sezóny musím hodnotit velmi pozitivně. I přes odchod klíčových hráčů do kategorie dospělých, se nám podařilo částečně doplnit o hráče z okolních klubů. Ve většině utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, ne-li dokonce lepším a s umístěním v první pětce tabulky jsme nesmírně spokojeni. Moc mě těší i naše týmovost, kdy se podařilo hodně klukům několikrát skórovat a nemusíme spoléhat pouze na jednoho střelce. V jarní části se pokusíme toto umístění udržet a já pevně věřím, že máme silné mužstvo natolik, abychom to dokázali.

Hodnocení podzimní části mladšího dorostu trenérem  Jaroslavem Lerchem:
Naši mladší dorostenci šli do premiérové divizní sezóny s respektem a pokorou před soupeři, kteří nás na podzim čekali. Většina kluků přešla letos, nebo loni z nejnižších okresních soutěží a taky hned premiérový zápas na Tempu Praha byl hrou kočky s myší a skóre se zastavilo na 17 gólech pro soupeře. Bylo jasné, že soupeři jako Admira, Meteor, Vyšehrad, Vlašim, Benešov budou nad naše snaživé síly. Naopak vyrovnané zápasy jsme odehráli se Střešovicemi, Třebeší, Ústí nad Orlicí, Českou Třebovou a Cidlinou. Musím kluky pochválit za docházku na tréninky, že i přes prohry a obdržené branky chodili v hojném počtu. V zimní přestávce zapracujeme především na kondici a zaměříme se na obrannou činnost, kde máme velké nedostatky. Věřím, že na jaře budeme důstojnějším soupeřem a některé favority snad potrápíme. Sezónu zakončíme tradičním dopoledním bowlingem a obědem. Jarní sezónu zahájíme zimním soustředěním v Ústí nad Orlicí.

Hodnocení podzimní části našich žáků novými trenéry Jakubem Wolfem a Filipem Bílkem:
Jsme noví trenéři žákovské kategorie. Především jsme moc vděční, že jsme dostali od klubu důvěru a možnost kluky trénovat a rozvíjet je, jak po individuální, tak týmové stránce. K hodnocení podzimu bohužel nemáme možnost co říci, ale po shlédnutí výsledků tabulky a po sledování kluků na tréninku si myslíme, že kluci mají na mnohem více a snad to dokážeme předvést v jarní části této sezóny.

Hodnocení podzimní části naší starší přípravky trenérem Jaroslavem Lerchem:
Starší přípravka sehrála kvalitní zápasy po celou podzimní sezónu.Kromě posledního zápasu v Litoli, kde nás přepadla velká marodka. Pravidelně se scházelo 10 hráčů, jak na zápasy, tak i na tréninky. Musím kluky pochválit, že veškeré fyzické i herní cvičení plní na 100%. Sezónu zakončíme hokejem v O2 aréně Sparta - Třinec, před tím se posilníme v nedalekém MC Donaldu. Malá rozlučka nás ještě čeká na hřišti. V zimě sehrajeme několik turnajů v Praze, Ml. Boleslavi a Nehvizdech.


Hodnocení podzimní části naší mladší přípravky trenérem Matějem Novotným:
V počátku podzimní sezóny jsme se s týmem vzájemně seznamovali a otrkávali. Po čase byla snaha dostat do hráčů ještě větší individualismus, který by měl v tomto věku stále převyšovat nad kolektivní hrou. Další věcí na co jsme se zaměřili, byla schopnost pracovat s volným prostorem. V nadcházejících měsících budeme určitě pokračovat nejen v těchto dvou činnostech, ale po Novém roce bychom rádi začali s kompenzačními cvičeními. Ať už zapojením jiných sportů, nebo formou fyzio cvičení. V neposlední řadě bych chtěl co nejvíce navázat na činnost Pavla Málka, který odvedl vynikající práci s mužstvem a především s rodiči. Rodiče mají skvělé návyky při komunikaci s klubem, nebo při hraní soutěžních utkání.
Starší přípravka

Na obrázku může být: 1 osoba, venku