branky: 8. Kočí, 44. Janoušek F., 68. Siegl, 93. Janoušek V. - 56. Remenec
diváků: 130, rozhodčí Radina
aktuální tabulka

Jíloviště: Vahala - Mlejnek(90. Zelenka), Bezpalec, Janoušek F.(86. Pecháček), Kočí, Bassem(84. Obermajer), Janoušek V., Šoma, Sobíšek, Siegl(90. Jiráň), Černý
Ostrá: Lukeš - Sedlák(46. Kavka)(50. Remenec), Kouba, Hochmeister, Šulc - Moudrý P., Sirový, Málek, Moudrý T., Nedorost - Vobořil

Ostrá přijela do Jíloviště, které se sice pere o setrvání v soutěži, ale jeho poslední výsledky účast v příštím ročníku krajského přeboru notně přibližují. Velmi zajímavé jsou rozměry hřiště v Jílovišti, kde by se lépe hrálo tak 8na8, ale hřiště určitě splňuje podmínky a není se tedy na co vymlouvat. Ostrá se do utkání pustila s vervou a v prvních minutách byla nebezpěčnejší a kontrolovala hru. Pak ale přišla možná osudová chyba zápasu. Psala se 8.minuta, když Honza Sirový špatně odhadl  malou domů na brankáře Lukeše, Kočí vystihl jeho záměr a s přehledem poslal domácí do jednobrankového vedení. Domácí však nezačali díky vedení nějak bláznit a bezhlavě dále útočit, naopak se stáhli do velmi hlubokého obranného bloku a poctivě bránili. Hostující hráči se snažili kombinační hrou přehrávat domácí, ale povětšinou chyběla překvapivá finální nahrávka a tak stoprocentí gólovou příležitost neměli. Naopak hosté předvedli v poslední minutě prvního poločasu knock-outový brejk. Rychlonohý Bassem utekl po lajně a našel přihrávkou pod sebe volného Janouška, který prostřelil Lukeše. Stav 2:0 sice neodpovídal úplně dění na hřišti, ale fotbal se hraje na góly a ty Ostrá vsřelit nedokázala.

Do druhého poločasu musel trenér Ostré nechat v šatně zraněného Radima Sedláka a nasadil místo něho druhého utočníka Kavku. Tomáš Kavka si ale sobotního zápasu moc neužil. Při svém úplně prvním dotyku s balonem si obnovil zranění třísla a po maximálně 5ti minutovém pobytu na hřišti střídal pro zranění i on. Do zápasu tak naskočil Remenec, což byl poslední hráč připravený ke střídání na straně Ostré. Právě Luboš Remenec měl naopak jeden ze svých prvních doteků s balonem na hřišti velmi povedený, a to když zužitkoval přihrávku Nedorosta a snižoval v 56.min na 1:2. Ostrá se snažila o vyrovnání a tlačila se čím dál více před branku (futsalového reprezentanta) Vahaly. Jíloviště však tímto dostávalo prostor k nebezpečným brejkům, a jeden takový v 68. minutě Siegl ml. proměnil svou hlavou v uklidňující gól. Ostrá si za výkon ve druhém poločase zasloužila aspoň kosmetické snížení dvoubrankového rozdílu, ale Remenec při své druhé šanci nebyl úspěšný a Sirového dalekonosný projektil nádherně vyškrábl Vahala na roh. Domácí obrana fungovala spolehlivě a naopak Ostré chyběla nějaká chytrá či překvapivá průniková přihrávka okolo vápna Jíloviště. V poslední minutě zápasu "ukázala" Ostrá signál, který musí všechny varovat do dalších zápasu. Špatně, tedy spíše vůbec (ne)zajištěnou situaci po autovém vhazování Vobořila využil Václav Janoušek a pohodovou cestu přes půl hřiště přetavil ve 4. gól v hostující brance. A tak po utkání lze říct, že Ostrá povětšinou hrála na míči a Jílovště dávalo za přispění hostů snadné góly.

Hráči Ostré po utkání řekli pár vět o zápase.

Petr Vobořil: "Tak ta naše dnešní předvedená hra nebyla úplně špatná. Na rozdíl od minulého týdne na nás byla vidět jakási chuť kombinačně hrát a nebát se. V úvodu zápasu jsme bohužel nevyužili ani jednu ze dvou svých příležitostí a naopak soupeř naše zaváhání bezmilostně potrestal. Na takovém malém hřišti, když Vám zalezou před vlastní šestnáctku je těžké pak výsledek otáčet. Škoda hloupého prvního gólu, hrát na nulu v zadu - tak věřím, že bychom se trpělivostí gólu dočkali."

Martin Kouba: "Od začátku utkání jsme se snažili hrát kombinační fotbal, ale vázla nám finální přihrávka. Soupeř poctivě bránil a hrozil pouze z rychlých brejků. Bohužel jsme jim to hodně usnadnili, a oni využili našich hrubek ve dvoubrankové vedení. Druhý poločas byl v podstatě o tom samém co první, hráli jsme, vytvářeli si šance, ale chyby v defenzivě nás stály nějaké pomyšlení na bodový zisk."

Luboš Remenec: "Tak podle mého je to pro nás určitě krutý výsledek, bohužel nás domácí vyučili v produktivitě. Na šance to bylo minimálně vyrovnané a ze hry jsme měli víc. Každopádně fotbal se hraje na góly a v tom byli domácí jednoznačně lepší a hlavně efektivnější. Na bod to tady určitě bylo, ale místo toho jedeme domu jak spráskaní psi a máme zase týden o čem přemýšlet."