branky: Remenec 2x - Rouček 2, Čurda ,Šilhán, Motlík
diváků 100, rozhodčí Garaja
aktuální tabulka

sestava Ostrá: Pokorný - Kouba, Hochmeister, Šulc, Moudrý T. - Málek - Císař(Zápotocký), Sirový, Vobořil, Uher - Remenec
sestava Hostouň: Ondrejíčka - Motlík, Himl(56.-Šilhán)Hanuščík, Neuman - Hofman, Krupička, Čurda, Kohout - Zachariáš(67. Viduna), Rouček(83. Falout)

Ostrá se představila doma po sérii třech porážek proti soupeři z Hostouňě, která ještě pošilhává po čtvrtém místě a možném postupu do divizních soutěží. V podzimním utkání Hostouň "sestřelila" Ostrou 4:0 a tak byla motivace pro domácí patřičně velká a nejlepší příležitost pro odplatu. Po úvodním hvizdu hráči uctili minutou ticha památku v týdnu zesnulého (spoluhráče) Jiřího Kukelky. Čest jeho památce.

Než se po této smutné události hostující hráči stačili rozkoukat po Osterském place a srovnat si své obranné řady potrestal je Remenec úvodní brankou utkání. A to když po čtyřech minutách hry využil chytrého rychlého vhození autu spoluhráče Tomáše Uhera, který v tomto utkání zdatně vypomáhal chátrajícímu áčku. Skvělý vstup do utkání ale neměl moc dlouhého trvání. Hosté totiž snad ze své první vážnější akce sebrali domácím jednobrankové vedení. Rychlý a přímočarý výpad do otevřené obrany potrestal v 16. minutě pohlednou ranou hostující středopolař Čurda a srovnal na 1:1.  Na domácích hráčích byla vidět snaha o vstřelení gólů, ale vázla veškerá kombinace či mezihra a jenom nasazení na Hostouň nestačí. Tatam jsou i dříve nebezpečné standardní situace, ze kterých byla Ostrá vždy nebezpečná a nejednou si díky nim pomohla ke vstřelení branky. Hostouň také nebyla v první půli nikterak nebezpečná a tak stav 1:1 byl odpovídající "předvedené" hře.

Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva beze změny a čekalo se jestli předvedou lepší podívanou nežli tomu bylo před poločasovou přestávkou. Úvodní šanci po změně stran měli na svědomí hosté, ale dobře postavený Pokorný si ze střelou Zachariáše bez problému poradil. Fotbal se hrál i nadále pouze urputný a hezkých kombinačních akcí bylo na obou stranách skutečně pomálu. Přesto si Ostrá vzala vedení zpět na svou stranu, když Málek vysunul Remence za obranu hostí a ten si poradil s Ondrejčíkem v brance nekompromisní prudkou ranou. Psala se 63 minuta. Důležitý moment bylo střídání v dresu hostí, kdy se na hřišti objevil již uzdravený ligou ostřílený Šilhán. Sice už příhlížel obdržené brance přímo na hřišti, ale jeho momenty měli teprvé přijít. Svou bezmála dvoumetrovou postavou budil respekt domácích zadáku od prvních chvilek na hřišti. V 72. minutě zahrávali hosté standardní situaci, a po zpětné přihrávce podél brankové čáry se prosadil Rouček a opět byl stav vyrovnaný. Kdo si chvilku poté odskočil na 5 minut na klobásu či toalety, asi nevěřil vlastním očím, když se vrátil a světelná tabule ukazovala stav 2:5! Ale opravdu to tak bylo. Během 80. - 85. minuty utkání "stačila" Ostrá nafasovat další tři góly a bylo po zápase. Postupně se prosadil opět Rouček, již zmiňovaný Šilhán a závěrečný hrebíček zatloukl Motlík. Opět porážka, opět 0 bodů... Opravdu nezbývá nic jiného než vyhlížet konec této velmi nepovedené jarní části soutěže a doufat, že po letní pauze (zřejmě plné změn) bude Ostrá to co dřív.