branky: 5. Kouba, 13. Sedlák, 33. Sedlák
diváků 100, rozhodčí Cichra

sestava Beroun: Hejcman - Smetana(45.Slabý), Ježek, Novák Mil., Krčma(70.Duchoň) - Prokop(60.Váňa), Počta J., Pipiška - Horel, Novák Mich., Krůta(45. Počta D.)
sestava Ostrá: Lukeš - Moudrý T., Hochmeister, Sedlák, Císař - Remenec(87.Hradecký), Málek, Kouba, Sirový(83.Dozorec), Uher(83. Šulc) - Vobořil

V uplynulém týdnu před tímto utkáním v Berouně se u "A" mužstva událo dosti změn. Skončil předčasně trenér Jaroslav Tesař a nově zvolený trenér Jiří Kafka (dříve Neratovice) se k mužstvu připojí až na začátek letní přípravy. A tak se vedení sportovního sdružení rozhodlo, že poslední tři utkání  této sezony Krajského přeboru "dokaučují" otec a syn Dozorcovi. Od tohoto kroku si každý sliboval, že by se mohlo potvrdit staré známé sportovní příslový - nové koště dobře mete...

Ostrá jela k utkání do Berouna s touhou vyhrát nebo bodovat po čtyř-zápasovém bodovém půstu. Do sestavy se po dlouhodobém zranění zad vrátil matador Sedlák, aby vyztužil okénka v zadních řadách. A nakonec se ukázalo, že jeho role na hřišti spočívala i v něčem úplně jiném. Do zápasu opět nemohli naskočit pro zranění dva ofenzivní hráči Petlička ani Nedorost a naskýtala se tak otázka kdo by měl místo nich zaskočit. Role ofenzivního záložníka připadla pro toto utkání Koubovi, a byl to právě on kdo otevřel skóre utkání. Již v 5. minutě využil nepřesné přihrávky domácího stopera a krásným lobem překonal vyběhnuvšího brankáře Hejcmana. Rychlé vedení přineslo klid na kopačky hráčů Ostré a znamenalo šok pro domácí. Zanedlouho na to sehráli signál po autovém vhazování Vobořila Hochmeister ze Sedlákem a druhý jmenovaný neměl problém doklepnout míč z malého vápna za bezmocného Hejcmana - 0:2. Domácí byli po tomto dvoubrankovém náskoku Ostré velmi opaření, ale snažili se postupnou kombinací dostávat do nebezpečných prostorů. K zakončení je ovšem dobře fungující obrana hostí moc nepouštěla. Naopak přišla 33. minuta a precizně zahraný přímý kop Vobořila přetavil Radim Sedlák hlavou na další gól v síti domácích a stanovil tak poločasový výsledek na 0:3.

Do druhého poločasu vstoupila Ostrá s jasným cílem neinkasovat branku a dovést tím zápas do vítězného konce. Berounští sice ve druhém poločase převzali iniciativu na svou stranu, ale v tomto utkání jim nebylo přáno vstřelit branku. Čistou gólovou šanci si vypracovali pouze jednu a tu skvělým zákrokem zlikvidoval brankář hostí Lukeš. Mírný tlak domácích byl sice viditelný, ale že by si jím vypracovávali šanci za šancí to se rozhodně řici nedalo. Velmi nebezpečně vypadala ještě v 63. minutě hlavička domácího stopera Ježka, ovšem brankář Lukeš byl opět na místě. Hosté z Ostré občas vyráželi k rychlým brejkům do oteřené obrány domácích, ale Vobořil ani Remenec se do kolonky střelců zapsat nedokázali. A tak konečný stav utkání byl stejný jako poločasový. Musíme ještě poznamenat, že velkou kaňkou na utkání byl nešťastný střet hráčů Ostré Uhera a Sirového chvilku před koncem utkání. Oba dva borci museli být pro zranění okamžitě střídáni a až vyšetření u lékaře ukáže jak moc velký rozsah zranění to bude znamenat. Každopádně komplikace pro již takto prořídlé řady hráčů Ostré to bezesporu je.