branky: 30. Vobořil, 36. Bureš, 64. Petlička
rozhodčí Stieber, diváků: 180
konečná tabulka divize "C"

Ostrá: Keller - Řezníček, Kouba, Bureš(62. Hochmeister), Bejbl - Petlička, Moudrý(78. Dejl), Mařík, Vobořil, Hudec - Herzán(71. Kubec)

Letohrad: Satoria - Černohorský(57. Štěpán P.), Macek, Krystl, Čada, Tichý(46. Konečný), Kabourek, Kail, Slodičík, Šponar(57. Sita), Štěpán J.

Před posledním zápasem premiérové divizní sezóny byly "karty rozdány jasně". Vzhledem k předehrávkám závěrečného třicátého kola znamenalo jakékoliv vítězství Ostré za tři body posun z prostředka tabulky na šesté místo. S touto motivací vstupovali domácí hráči do utkání a na jejich výkonu to bylo od úvodních minut znát. Letohrad do Ostré přijel v pozici těžkého a nevyzpytatelného soupeře, ale na natěšené borce domácích v sobotu jednoduše neměl. Přes dostatek příležitostí osterského Pepi Petličky otevřel skóre až po půlhodině hry kapitán Petr Vobořil, který se ve vápně soupeře rychle zorientoval a střelou k tyčce nedal brankáři žádnou možnost zasáhnout - 1:0. Po pěti minutách hry zahrával středopolař Mařík rohový kop, na který si ve vápně naběhl nikým neatakovaný stoper Bureš a to je pak jasná záležitost - 2:0 pro domácí. Pravdou je, že Letohrad nepřijel pouze s defenzivní taktikou, ale chtěl přijmout otevřenou partii hry. Právě v takovém souboji to Ostré náležitě sedí. Hosté se také snažili o postupnou kombinaci, ale velká většina jejich útoků končila už před šestnáctkou domácích. Pohodový průběh hry mohla narušit střela jednoho z útočníků Letohradu, kterou pět minut před poločasovou přestávku zastavila až tyčka za brankářem Kellerem. Každopádně dvoubrankový náskok, který si domácí hráči v prvním poločase zaslouženě vypracovali, odpovídal průběhu hry. Ostrá byla v utkání dominantní a hned v první akci druhého poločasu to mohl potvrdit Petlička, který upaloval od půlící čáry sám na golmana, ale zakončení nemělo potřebnou přesnost. Letohrad neměl sílu ani kvalitu na nějaké velké zdramatizování zápasu, ale snaha se mu upřít nedala. Úplný a definitivní knock-out zasadila v 63. minutě zápasu hostům dvojice krajních záložníků Hudec - Petlička. Prvně jmenovaný si pohrál s dvojicí bránících hráčů a přihrávkou podél malého vápna vyřadil ze hry i gólmana hostí, na Petličku tak zívala jen prázdná brána a v takových situacích se Pepa nemýlí - 3:0. Spokojení diváci potleskem ocenili každou další povedenou akci dobře hrající Ostré a dožadovali se ještě navýšení skóre. Vyslyšet je mohl při své příležitosti jak aktivní Hudec, tak i Mařík, ale jejich šance gólem neskončily. V boji o konečnou šestou příčku divizní skupiny "C" Ostrá vyhrála zcela zaslouženě a svůj poslední zápas si před svými fanoušky náležitě užila. Výsledek 3:0 hovoří jasně!