• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

2. 4. 2017 | FK Turnov - S.S. Ostrá

FK Turnov - S.S. Ostrá 1:0 (0:0)
branka: 55. Horák
rozhodčí Kyncl, diváků: 300
tabulka divize C

Turnov: Hyka - Kordík, Cigánek(65. Petrlák), Tvrdý, Benek, Novotný, Horák(89. Drahovzal), Dlouhý, Papoušek(84. Veber), Beníšek, Havel(79. Šulc)

Ostrá: Tetour - Poběrežský, Bureš, Hochmeister, Bejbl - Petlička, Mařík(79. Müller), Moudrý(75. Dejl), Vobořil, Řezníček(65. Hudec) - Herzán(65. Kubec)

Jak viděl utkání v Turnově asistent trenéra Luboš Remenec?: Těžko se mi takový zápas nějak hodnotí. Bylo to typicky remízové utkání, ve kterém (při troše štěstí) můžeme dosáhnout na dva body a místo toho jedeme domů s prázdnou. Myslím si, že herně jsme nebyli horším mužstvem, ale hrajeme pouze po vápno a to je málo. Žádné vyložené gólovky ze hry dnes nemělo ani jedno mužstvo. A jak to v takových zápasech chodí, tak to nakonec prostě rozhodly standardky. My jsme kopali snad patnáct rohů, ale nejsme schopni se důrazem a silou vůle prosadit. Naopak právě po rohu domácích jsme gól inkasovali, když nám chyběla koncentrace a tento moment prostě utkání rozhodl. Co k tomu víc říct. Chybí nám klid a větší herní pohoda ve finální fázi naší útočné akce. Vytvoříme si ideální postupný útok, ale pak v šestnáctce jsme "bezzubí", bez zakončení. V této soutěži se už nemůžeme spoléhat pokaždé na to, že nedostaneme gól a tím získáme body. Musíme být více "hladoví" po úspěchu. Doufám, a pevně věřím, že už v následujícím utkání doma s Náchodem bude v tomto ohledu vidět patřičný rozdíl. Máme co napravovat.