branky: Báboľ 2, Verner 2, Vavřík – Holub 2 (1x PK), Priščak, Štěpánek

Ostrá "B": Lukeš - Tangl, Čáp, Sedlák (70. Jásek), Uher - Jehlička, Vavřík, Císař (60. Dozorec), Báboľ (46. Nedorost) - Doseděl ml., Verne
r
Loučeň: Bednář – Bašus (80. Špalda), Poulíček, Holánek (70. Folbrecht), Krupička – Priščak, Holub, Šulc (46. Vrabec) – Štěpánek, T. Vlasák, Mareš

Po utkání se vyjádřili oba trenéři utkání:

Pavel Jásek, Ostrá: "Vstup do zápasu nám dneska vůbec nevyšel. Důsledkem toho byl i fakt, že už po dvaceti minutách jsme prohrávali 0:2. Důležité bylo, že jsme během chvilky dokázali vstřelit kontaktní branku a dostali se brzy do hry. Najednou nám narostla křídla a kluci si začali rázem věřit a předvádět velmi pěkný ofenzivní fotbal. Pevně jsme převzali otěže zápasu do svých rukou a vyjádřili jsme to ještě třemi góly do poločasové přestávky. To rozhodlo o rázu a víceméně i o výsledku zápasu. Utkání mělo dobrou kvalitu a my jsme rádi, že jsme ho zvládli
."

Otakar Ottomanský, Loučeň: "Pět minut jsme se probouzeli, ale pak jsme převzali iniciativu a dali jsme dvě branky. Jenže v posledních patnácti minutách první půle jsme čtyřikrát inkasovali, bez viny není ani náš brankář. To dalo ráz dalšímu průběhu utkání. S výsledkem jsme chtěli něco udělat a podařilo se nám snížit. Jenže pět minut před koncem přidali domácí pátou branku, my jsme v poslední minutě jen snížili. Domácí nakopla branka na dva jedna, to byla haluz, která skončila v