S.S.Ostrá "B" - Bohemia Poděbrady "B" 3:0 (1:0)

diváků: 60, rozhodčí Malý
ČK: 70. Bíma - 70. Cuc

Poděbrady B: Málek – Vácha, Brtna, Oprea, J. Brtek (46. Cuc) – Hnát, T. Brtek, Michal Novák, Lacina (70. Kolouch) – Tomek (75. Havránek), Kejda

Ostrá B: Lukeš – Tangl (50. Zápotocký), Sedlák, Vavřík, Čáp (68. Bíma) – Jehlička (65. Hradecký), P. Moudrý, Kostenko (80. Levý), Uher – Doseděl, Remenec.

Pvní poločas se hrál velmi vyrovnaný a dosti bojovný zápas s šancemi na obou stranách. Ostré ovšem tentokrát k vítěztsví přispěli hráči povolaní z "A" týmu. V prvním poločase otevřel gólový účet domácích krásnou střelou rovnou z "voleje" Luboš Remenec. Poděbrady také podnikly řadu útočných výpadů, ovšem bez gólového vyjádření. Ve druhém poločase ve snaze o vyrovnání výsledku Poděbrady více otevíraly zadní vrátka a to byla voda na mlýn pro ofenzivu Ostré. Nejprve opět  Remenec po zaváhání golmana Málka zvýšil skóre na 2:0. Konečnou podobu zápasu stanovil o minutku později hlavou Sedlák, který využil milimetrově zahrané standartní situace Petra Moudrého. Nelze opomenout, že i Poděbrady si vytvořily dostatek šancí, ale v bráně proti nim stál velmi dobře připravený Lukeš a občas pomohlo i potřebné štěstíčko. Kaňkou na utkání byla 70. minuta, kdy se po faulu Bímy na Cuce strhla u laviček domácíh "mela" a sudí Malý ukázal překvapivě červenou kartu oběma aktérům.

Jak zhodnotili utkání trenéři obou týmu pro nymburský deník naleznete zde.