• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

1. 4. 2017 | Opočnice - S.S. Ostrá "B"

Opočnice - S.S. Ostrá "B" 1:1 (1:0)
branky: 42. Rychlík - 60. Sedlák
ČK. - 82. Málek
rozhodčí Šafránek, diváků: 45
aktuální tabulka

Opočnice: Košvanec V. - Strejček M, Rychlík P., Svoboda, Mikšovský, Jambor, Potůček, Rychlík M., Rychlík J., Košvanec J., Strejček V.

Ostrá "B": Pokorný - Cabrnoch, Vojtěch, Sedlák, Vavřík - Müller(46. Hampl) Habrun(46. Štejnar)(75. Kluzáček), Dozorec, Málek, Uher - Birkuš

Po slibném vstupu do zápasu, kdy Ostrá neproměnila tři gólové šance, byl první poločas ze strany našeho mužstva hodně prohospodařený. Hodně akcí končilo zbytečnou ztrátou míče nebo špatnou finální přihrávkou a soupeř s postupem času začal věřit, že se může pokusit rvát o dobrý výsledek. Těsně před poločasovou přestávkou se dokonce dostal po ráně Jana Rychlíka do vedení a za tohoto (pro Ostrou neobvyklého) stavu se šlo do kabin. Po změně stran dokázala Ostrá povedenou hlavičkou Sedláka brzy srovnat stav utkání a zbývalo ještě hodně času na otočení výsledku. Od té doby se hrálo převážně na branku Opočnice, která se bránila v deseti hráčích a spoléhala pouze na rychlé brejky. Ostrá si dokázala připravit pár dobrých příležitostí, ale míč za záda brankáře Košvance už nedotlačila a tak si připsala jarní bodovou ztrátu. V tomto zápase tak ztratila nejenom dva body, ale také prvenství v tabulce okresního přeboru.