• Třetí slide
  • Čtvrtý slide

10. 6. 2017 | Rožďalovice - S.S. Ostrá "B"

FC Trnavan Rožďalovice - S.S. Ostrá 1:5 (1:2)
branky: 12. Moravec - 26. Manhart, 42. p.k. Dozorec, 46. Málek, 75. Kostenko, 84. Hampl
rozhodčí Voborník, diváků: 80
tabulka OP Nymburk

Rožďalovice: Kumštýř - Pavel, Najmon, Dont, Žoha, Jantač(76. Hůlek), Černý, Moravec, Kulychok, Vlček, Hojsák

Ostrá "B": Pokorný - Birkuš, Sedlák, Vojtěch(46. Wolf), Vavřík - Cabrnoch, Málek, Dozorec J., Hampl(84. Dozorec L.), Manhart - Uher(72. Kostenko)

Ostrá v Rožďalovicích odehrála zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se jí herně moc nedařilo a obě dvě branky, které znamenaly důležitý obrat v utkání, přišly díky zaváhání mladého gólmana Rožďalovic Kumštýře. Ostrá tím vytěžila z minima maximum a v poločase o branku vedla. Druhá půle už byla podle představ trenéra Dozorce a náskok se postupně navyšoval. Závěrečný výsledek 1:5 je ale pro domácí hodně krutý, protože i oni si vypracovali dostatek šancí, ale Pokorný v brance Ostré předváděl skvělé zákroky a víc jak jeden gól Rožďalovicím nedovolil. Béčko si tak stále drží jarní neporazitelnost. K dotažení této série už zbývá jen poslední utkání proti Hrubému Jeseníku, které se hraje v pátek 16.6. od 17 hodin.