rozhodčí Suchánek, diváků: 70
tabulka

Seletice: Sobota - Němec(73. Pohl), Najman, Kulhánek, Vlach(46. Farkaš), Vrchota, Plecitý, Kraus, Brtek, Čepek, Verner

Ostrá: Pokorný - Císař, Sedlák, Vojtěch, Vávra - Štejnar, Málek, Dozorec, Birkuš, Manhart - Hampl(63. Uher)

Venkovní utkání jsou pro Ostrou vždy těžkou herní prověrkou. Tento víkend tohle "pravidlo" opět 100%ně platilo. Rezerva Ostré odcestovala do Seletic hned se třemi dorostenci v základní sestavě a na lavičce seděl pouze zotavující se Tomáš Uher. Po bezbrankovém prvním poločase se Ostrá dostala díky povedené hlavičce Radima Sedláka do jednobrankového vedení. Hráči Seletic po obdržené brance otevřeli svou hru a to byla voda na mlýn hostujícímu mužstvu. Při brejkových situacích mohla Ostrá minimálně v pěti případech zápas definitivně rozhodnout. Proti však stál výborně chytající brankář domácího týmu Jan Sobota, který svým výkonem stále držel naděje Seletic. Zápas byl tedy zajímavý až do poslední minuty. V nastaveném čase totiž nařídil rozhodčí Suchánek překvapivě pokutový kop pro domácí a vyloučil hráče Birkuše za hraní rukou. Dlouhodobé a vehementní protesty hráčů Ostré vůči rozhodčímu nebyly nic platné. Prostě penalta a konec. K následné exekuci pokutového kopu se postavil útočník Verner a svou střelu nasměroval mimo tři tyče Pokorného branky. Na stavu 0:1 pro hosty se tak nic nezměnilo.