• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

4. 6. 2017 | S.S. Ostrá "B" - Kovanice

S.S. Ostrá - TJ Kovanice 7:0 (2:0)
branky: 7. Herzán, 10. a 62. Manhart, 52., 64. a 71. Hampl, 80. Dozorec
rozhodčí Soukup, diváků: 80
tabulka okresního přeboru Nymburk

Ostrá: Pokorný P. - Birkuš, Sedlák, Vojtěch, Vavřík - Uher(46. Cabrnoch), Dozorec, Hampl(73. Kostenko), Málek, Manhart(76. Pokorný M.) - Herzán(46. Tržický)

Kovanice: Krátký - Kopecký(75. Krejčík), Suchý, Hobort(70. Koutek), Matej, Černý T., Poklop, Černý J., Kukla, Jelínek(57. Bulíř), Trégl

     Motivace pro Ostrou byla díky sobotnímu zaváhání Městce Králové obrovská. Hráči domácích dobře věděli, že jakékoliv vítězství nad Kovanicemi jim zajistí první místo v konečné tabulce už dvě kola před koncem soutěže. Od prvních minut utkání se také domácí do svého soupeře řádně "zakousli" a po deseti minutách už vedli o dvě branky. V prvním poločase i přes několik gólových šancí už žádný gól nepřidali, ale pohledný fotbal diváky určitě bavil. Po změně stran začalo přibývat i skóre. S každou další vstřelenou brankou připomínal emotivně hlasatel Pepa Červinka, že se úspěšně blíží hranice stovky vstřelených branek rezervy Ostré v tomto soutěžním ročníku. I hráči tuhle metu měli v hlavách už před samotným výkopem a věděli, že až případný sedmý gól na neobvyklou hranici postačí. Spravedlivě a možná symbolicky nakonec onu stou branku vsítil kapitán a nejlepší střelec "B" mužstva Jirka Dozorec. Je pravdou, že více domácích hráčů mělo v zápase tuto možnost, ale všichni chtěli ušetřit za sud piva, který znamená pro kabinu béčka "pokutu" za tuhle dosaženou metu. "Dóza" se tedy nebál vzít odpovědnost na sebe a všem přítomným ukázal, že i do peněženky rád sáhne :-) Také dorostence Lukáše Hampla čeká za vstřelený hattrick v soutěži mužů návštěva jeho soukromé kasičky. Inu takový postup do krajské soutěže se musí řádně oslavit. Boj o postup především s Městcem Králové byl dlouhý a náročný. První místo v tabulce může ale slavit jen jeden tým... a teď už víme, že je to právě OSTRÁ!!!