branky: 53. Těšínský - 29. Zelenka, 70. Koděra, 73. Strejček
rozhodčí Kvasnička, diváků: 25
aktuální tabulka

Ostrá: Volejník - Kaše(70. Blecha), Kukla(73. Bíma), Martínek, Horáček - Novák, Bílek, Těšínský, Hlaváček(54. Drahorád) - Dozorec R., Kratochvíl

Kolín: Veselý - Hoření, Šindelář(53. Strejček), Vlášek, Zelenka(62. Juřica), Nágl, Strnad, Vavák, Jedlička, Vacka, Koděra

V prvním jarním kole jsme se utkali se soupeřem z úplného čela přeborové tabulky a na hřišti to bylo znát. Převaha hostí byla v prvním poločase vyjádřena vedoucím gólem v naší síti, ale za tento stav se muselo nejvíce vděčit Standovi Volejníkovi v bráně Ostré, který uváděl střelce soupeře v šílenství a držel skvělým výkonem naděje na přijatelný výsledek. Ve druhém poločase se hra v poli více vyrovnala a zanedlouho bylo vyrovnáno, když kapitán David Těšínský pohotově doklepl míč odražený od břevna přímo do sítě. Poté se gólové šance urodily na obouch stranách hřiště, ale nerozhodný stav 1:1 se ne a ne změnit. V samotném závěru zkušenejší soupeř nakonec přeci jen potrestal naše chyby a rozhodl o zaslouženém vítězství, když dokázal využít faktu, že našemu mladému týmu evidentně docházely síly. Přesto se náš mladší dorost (hrálo 7 žáků) přesvědčil, že může odehrát důstojný zápas i se soupeři s nejvyšších pater tabulky a Kolínu nebyl pouhým sparingpartnerem.