• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

2. 5. 2015 | S.S.Ostrá - Všechlapy

S.S. Ostrá - Všechlapy 3:3 (3:1)
branky Ostré: 20. Rambousek, 25. vlastní gól, 35. Zápotocký
sestava Ostré: Chaloupka - Klicpera, Hradecký, Bíma, Touš - Karafiát, Rambousek, Schovanec O., Wolf M.(45min. Wolf J.) - Zápotocký, Schovanec T.(45min. Šnajdr)

Všichni hráči byli po utkání velmi rozlobeni, ale je potřeba dodat, že hlavně sami na sebe. K utkání se vyjádřili opět tři hráči z domácího týmu.

Tomáš Schovanec: "Do sobotního zápasu jsme jako tým nastoupili dobře nabuzení a plní očekávání kolik dáme gólů. Jelikož jsme hráli s mužstvem Všechlapů, které se od začátku založení našeho dorostu drží někde na spodku tabulky.  Zřejmě ani jeden z nás nečekal v zápase přílišné komplikace či dokonce bodovou ztrátu. Opak byl ale pravdou, zápas byl dost vyrovnaný a na některých z nás bylo vidět ať už zraňení nebo výzrazný pokles formy. Nějaké zranění nebo tak na to se nemůžeme vymlouvat, i když nám to trochu cestu komplikuje. Řekl bych, že hlavní problém na hřišti je komunikace mezi hráči, přebírání hráčů a proměňování šancí... Oni tam měli pár šikovných hráčů, kteří jim to celé táhli. Asi nejlepším přikladem celé předešlé věty je stoper z hostujícícho týmu, který za našeho nezájmu prošel přes celé hřiště a zakončoval sám střelbou na branku. Dalším problémem jsou u nás i penalty. I když pochopitelně žádná není úmyslně "vyrobená", tak jsou z toho přesto zbytečné góly - poslední byla/nebyla vinou stopera Bímy. Snažili jsme se ze všech sil, ale nestačilo to ani na poslední tým z naší tabulky. Hrál "první s posledním" a stejně to dopadlo tak jak to dopadlo. Musíme se začít pořádně soustředit a začít hrát to co jsme hráli na podzim. A to je pořádný fotbal v neustálém pohybu, to co hrajeme teď nemá s naším podzimem nic společného. Jestli chceme postoupit musíme se snažit více, všichni děláme chyby nedá se říct, že někdo hraje perfektně bez chyb. Tak se pojďme sebrat a ukázat co v nás je! Každý z nás přeci chce obhájit naše místo v tabulce, které jsme si vydřeli a za ty výkony skutečně zasloužili! Doufám, že si to přečtěte a aspoň něco si vezmete k srdci.  Pojďme začít zase pořádně makat."

Jakub Chaloupka: "Do zápasu jsme vstoupili dobře a po prvním poločase jsme zaslouženě vedli 3:1. Ve druhém poločase po nedůsledném bránění soupeř kopal penaltu a snížil tak na stav 3:2. Asi ani to pro nás nebylo dostatečné varování a přišlo mi, že jsme přestali úplně hrát a 5 minut před koncem jsme dostali třetí vyrovnávací gól. Pro nás je tento zápas obrovská ztráta, protože jsme hráli proti poslednímu týmu tabulky a tyto zápasy musíme vyhrávat. Opět nedokážeme zápas dokončit do úplného konce."

Jan Touš: "Jakožto zápas prvního s posledním nepřipadalo v úvahu nic jiného než výhra našeho týmu. Již od začátku zápasu byla znát naše velká převaha, která vyústila v první gól do soupeřovy branky po výborně zahraném přímém kopu Rambouska. Hra se zvolnila a soupeř dokázal díky nedůslednému bránění vyrovnat z rohu. Vyrovnané skóre zápasu na tabuli dlouho nevydrželo, když kapitán soupeřů zavinil teč dalekonosné střele Karafiáta, která s velkým štěstím propadla až za záda gólmana. Převaha našeho týmu byla stále znatelná, zapříčinila první gól hlavou našeho nejlepšího střelce Zápotockého. Do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením a úsměvem na tváři. Vše se změnilo po přestávce. Hra začala být ohromně statická a přístup laxní. Náš tým naprosto vyhořel v pohybu a chtěl jen ubránit výsledek. Bohužel očekávání se nesplnila poté, co po pravé straně utekl útočník hostu a byl zastaven až nedovoleným zákrokem na půdě velkého vápna - penalta - gól. Začalo nám téct do bot, ale hra se nezměnila, soupeř měl stále mírnou převahu a my jsme neproměnili několik tutových šancí. Když už se zdálo, že výsledek udržíme, přisel ten nejhorší trest. Kapitán domácích sám prošel okolo třech hráčů a přesnou střelou z dálky vyrovnal na 3:3. Na změnu výsledku jsme měli pouze čtyři minuty, což se projevilo na zbrklosti hry. Branku se nám již vstřelit nepodařilo a tak jsme zklíčeni remízou a se skloněnou hlavou odešli do šaten. K našemu neštěstí byla prodloužena šňůra zápasu bez plného počtu bodů, a to i přestože jsme nastoupili proti poslednímu týmu."