• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

4. 4. 2015 | S.S.Ostrá - Žleby

S.S. Ostrá - Žleby 2:1 (1:1)

branky Ostré: 40. Tržický, 70. Šnajdr
sestava Ostré: Chaloupka - Klicpera, Bíma, Šnajdr, Touš - Karafiát(70. Wolf J.), Rambousek, Hradecký, Tržický - Zápotocký, Schovanec O.

Vyjádření hráčů o utkání:

Dominik Zápotocký: "Zápas jsme začali velmi dobře. Konečně jsme začali hrát svojí hru a kombinovali jsme na půlce hostí. Soupeř nastoupil oslaben o jednoho hráče, ale to nebyl žádný rozdíl - ba naopak to bylo paradoxně ještě horší. První poločas jsme soupeře tlačili, ale ten dokázal dát jako první gól po naší chybě. Ten gól nás naštěstí nabudil a začali jsme se tlačit do akcí a přehrávat soupeře. Poté jsme po zásluze vyrovnali po gólu Ondry Tržického, který se vrátil do sestavy po zranění, velice nám tím pomohl. Druhý poločas jsme začali výborně, soupeře jsme k ničemu nepustili a hráli jsme jen  na jejich polovině. Uklidnění do našeho týmu přinesl Šnajdr, který svojí akcí po centru J.Wolfa skóroval hlavou přesně do sítě. Zápas jsme pak už v klidu dohráli a byl to zodpovědný výkon. Ale pořád musíme pracovat."

Petr Karafiát: "Do zápasu jsme nastoupili s jasným cílem získat 3 body. To se nám sice povedlo, ale soupeř nás v úvodu hned zaskočil, když dal úvodní branku. Do poločasu jsme soupeře tlačili na jeho polovině a povedlo se nám ve 40. minutě srovnat skóre na 1:1. V kabině jsme si řekli, že musíme urvat vítěztví, soupeř sice hrál v 9, ale měl pevnou obranu. Tu se nám podařilo probourat, když unikl náš stoper Michal Šnajdr, který přeběhl skoro celé hřiště a vstřelil gól na konečných 2:1 pro nás."