• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

6. 6. 2015 | S.S.Ostrá - Straky

S.S. Ostrá - Straky 5:0 (3:0)
branky: 15. Rambousek, 25. Zápotocký, 35 Wolf J., 46. Bíma, 48 Wolf J.
sestava Ostrá: Chaloupka - Klicpera, Šnajdr, Hradecký,Karafiát(80. Wolf M.) - Schovanec O.(82 Schovanec T.), Bíma, Rambousek, Wolf J. - Zápotocký, Tržický

Tak tady je "černé na bílém", že dorost je TAM!!!

K postupovému zápasu, ale i k celkové velmi úspěšné sezóna 2014/2015 se vyjádřili tři naši hráči:

Ondřej Schovanec: "V sobotu jsme všichni věděli, že je náš velký den! V kabině nám před zápasem řekli trenéři pár věcí k zápasu. Těšili jsme se celý týden na to, že jestli vyhrajeme postup je náš! Byli jsme ve velmi dobré formě a nemohli jsme si ani připustit myšlenku na to, že by jsme na domácí půdě nezískali důležité tři body. V kabině náš tým působil docela vyplašeně, ale nabudili jsme se a hvizd hlavního rozodčího jakoby nám říkal: "začíná pro vás boj"! Zápas se vyvíjel již od začátku v náš prospěch dostávali jsme se do šancí a soupeře jsme svou hrou podle mého fotbalově přehrávali. Potom už jsme dávali branky. Do kabiny jsme šli za stavu 3:0 a věděli jsme, že když nepolevíme nikdo nám nevezme místo na první příčce. Poté začal druhý poločas hráli jsme stále dobře. Náš výkon se chvilkama i zlepšoval. Za uplynulou půli jsme vstřelili do sítě Strak ještě dva góly. A bylo hotovo. Konec zápasu za stavu 5:0 pro nás byl to krásný pocit! Samozřejmě jsme museli poděkovat divákům, kteří mají také velký podíl na takto vysoké výhře. Potom jsme společně poseděli na limonádě a šli se vykoupat do bazénu. Pan Korec nás za postup do A. třídy svezl na vozejku s koněmi a my jsme si jen užívali tu chut vítězství. Děkujeme trenérům za to co nás naučili a kam nás dotáhli! Velmi si toho vážíme a doufáme, že vás ve vyšší soutěži nesklameme."

Jakub Chaloupka: "Tento zápas byl pro nás klíčovým a chtěli jsme vyhrát aby jsme si pojistili postup před posledním zápasem. A to se nám také podařilo. Soupeře jsme jednoznačně přehráli a získali tři body. Pak nám nezbývalo nic jiného než oslavit postup co se nám myslím povedlo nadmíru."

Dominik Zápotocký: "Na zápas jsme byli všichni strašně natěšení protože šlo o postup. To na nás mělo po začátku zápasu trochu dopad. Byli jsme nervózní, soupeř nám nedával nic zadarmo a chtěl se o body poprat. Asi v 15. minutě vstřelil první gól Rambousek, který má střeleckou formu v posledních zápasech a potvrdil to i teď. Byli jsme mnohem aktivnější než soupeř. Ve 25 minutě po dlouhém nákopu brankáře Chaloupky míč propadl mezi stopery Strak přímo mně do běhu a po přehození brankáře  jsem dal gól na 2:0. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku, když J. Wolf krásně trefil "volej" a o tyč vstřelil gól na 3:0. Do kabin jsme šli uvolnění, protože teď už nás o výhru mohla připravit jen naše chyba. Do druhé půle jsme vstoupili ofenzivní hrou která na soupeře platila a dostávali jsme je pod tlak. Soupeř měl jen dvě vážné šance, ale ty pokryl náš brankář Chaloupka. Celý tým fungoval dobře od brankáře až po útok. Ještě jsme přidali gól po rohovém kopu, když krásně hlavou trefil Bíma a skóroval už na 4.0. To nebylo vše poté ještě jednou skóroval J.Wolf na  konečných 5:0. Myslím, že naším fandům se to muselo líbit a jsem hrozně rád, že nás taková spousta lidí přišla podpořit. Což bylo i znát na našem výkonu. Náš tým si postup za celý rok zasloužil!"