Loučeň - S.S. Ostrá 2:2 (0:2)

branky: 72. a 79. min - 17. Karafiát, 29. Rambousek
sestava Ostré: Chaloupka - Klicpera, Bíma, Šnajdr, Touš - Wolf. J., Rambousek, Hradecký, Schovanec O. - Zápotocký, Karafiát (70. Wolf M.)

Kluci z našeho dorostu k utkání řekli:

Jakub Wolf: "Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, kombinovali jsme, přenášeli míče a udržovali kontrolu nad míčem. Domácí celek se nedostával k míči žádným presingem, pouze našimi chybami občas zasprintovali, ale přes naší obranu se téměř nedostali. Domácí nehráli nijak dobře, vzhledem k tabulce se to téže dalo očekávat, ale my je absolutně přehráli. Po kratší souvislejší akci jsme se dostali k centru, kde se Petr Karafiát dostal do hlavičky a bojovností ho dostal až do branky. O pár minut později jsme se dostali do dalších šancí, ale Dominikovi se poslední zápasy příliš nedaří, což potvrdil i v několika nájezdech na samotného brankáře, kdy neproměnil. Po další akci se již ve vápně nemýlil Tomáš Rambousek. Do šatny jsme šli s dvougólovým náskokem a byl to téměř vyhraný zápas, kdy to téměř vše šlapalo. Do druhého poločasu jsme udělali změnu, kdy mě trenér z levé zálohy prohodil s Petrem do útoku. Petr nebyl zvyklý jezdit lajnu po odehraném prvním poločase v útoku, tudíž domácí dostávali více prostoru na centry a nějakou kombinaci. Poté jsme inkasovali jeden gól z chyby naší obrany, kde jsme absolutně zaspali začítek druhé půle. A tak jsme to prohodili zpět. Byli jsme příliš ukvapení k tomu dát další pojišťovací gól, ale v tu chvíli jsme absolutně přestali hrát naší hru a pasovalo se pouze dopředu na rychlého Dominika a dost se to tahalo. Jenže poté se dostali do akce domácí a nechci říkat nic proti výroku rozhodčího nebo polemizovat o tom, jestli penalta byla nebo nebyla. Stalo se a my s tím nic neuděláme. Poté jsme dost tlačili domácí na jejich půlce a Loučeň se dostala jen do pár brejků. My jsme nakonec gól dát nedokázali a museli jsme se spokojit pouze s jedním bodem. Do dalších zápasů si musíme dát pozor na vypouštění druhých poločasů. kdy už se vidíme v kabině se třemi body. Uvědomit si, že se může stát cokoliv i třeba s posledními z tabulky. Tudíž se polepšit do dalších zápasů a doufat, že se Dominik dostane opět do své střelecké formy jako měl na podzim."

Petr Kafafiát: "Do zápasu s Loučení jsme nastoupili jako favorité. První poločas jsme hráli výborně, soupeř skoro vůbec neměl balón. Odměnili jsme se tím, že po rohovém kopu Tomáše Rambouska jsem dal úvodní gól a tím jsme se nabudili ještě víc. Chtěli jsme vyhrát za každou cenu, druhým gólem jsme se uklidnili a v pohodě jsme dohráli první poločas. Druhý poločas jsme ale úplně přestali hrát a dostali jsme 2 góly což nás bohužel otrávilo. Smutné je, že i když Loučen hrála v 10 byli fotbalovější a hráli v klidu a s větším nasezením."

Michal Šnajdr: "Do zápasu jsme vstoupili vyhecovaní, protože jsme věděli, že protihráčů je málo. První poločas jsme hráli hodně kombinačně. Po prvních 20 minutách vedl náš tým 1:0, když branku vstřelil Karafiát a do poločasu přidal Rambousek ještě jednu. Druhý poločas jsme začali jako aktivnější tým, ale neudrželi jsme stav a tudíž dostali góla. Pak jsme trochu polevili, ale hráli jsme dál a snažili přidat další branku, jenže Bíma udělal nechtěně penaltu. Stav byl vyrovnaný a my jsme chtěli za každou cenu dát góla, proto už jsme nehráli moc kombinačně, ale spíše jsme centrovali na útočníky. Do konce zápasu už nepadla ani jedna branka, i když šance na to byli. Protihráče jsme tlačili skoro celý zápas, ale nabídnuté příležitosti jsme gólově nevyřešili."