• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

12. 4. 2015 | Tatce - S.S.Ostrá

Tatce - S.S. Ostrá 0:2 (0:0)
branky: 55. Ondřej Schovanec, 70. Tomáš Schovanec
aktuální tabulka

Ostrá: Chaloupka - Klicpera, Bíma, Hradecký, Touš - Karafiát, O. Schovanec, Rambousek, J. Wolf, - Zápotocký, T. Schovanec (80. M. Wolf)

Hráči ze hřiště viděli utkání takto:

Jakub Chaloupka: "V prvním poločase jsme nebyli moc aktivní a už vůbec ne produktivní. Naopak to byl právě soupeř, kdo si vypracoval několik vyložených šancí, ale naštěstí také nedokázali rozvlnit síť. Ve druhém poločase už jsme se zlepšili a začali hrát kombinačně dobře a snažili se hrát náš fotbal. Dostávali jsme se často na půli soupeře, ale většinou pouze ke střelám z dálky. Bylo velmi důležité, že ta Ondry Schovance (která byla dobré tři metry za vápnem) skončila ukázkovým gólem. Uklidnili jsme se a druhý gól jsme pak přidali po šťastném odrazu, když na svém místě byl Tomáš Schovanec.. Po druhém gólu jsme už hru kontrolovali a vcelku pohodově dotáhli zápas do tříbodového konce."

Tomáš Schovanec: "Z mého pohledu to byl velmi vyrovnaný zápas kde první půle nebyla moc o šancích, tedy určitě ne z naší strany a tak poločas 0:0 byl obrazem hry. Na obou týmech byla vidět počáteční nerozehranost v začátku soutěže a přišlo mi, že i nějaká únava. Nakonec jsme to byli my, kdo to ve druhém poločase zlomil a dokázal vstřelit góly. Krásně to zpoza vápna trefil Ondra Schovanec a golman neměl vůbec žádnou šanci zakročit. Pak jsme přidali ještě jeden gól, který šel tak trochu na vrub brankáře domácích a dobrý "čich" v šestnáctce soupeře v této situaci prokázal Tomáše Schovanec. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a opět jsme potvrdili naší dosavadní neporazitelnost. Odměnou nám pak bylo to, že jsme si pak v kabině mohli "zařvat" náš vítězný pokřik, který jsme za tu dlouhou zimní přestávku skoro zapomněli."

Mikuláš Hradecký: "Na hřiště soupeře jsme přijeli jako jasní favorité, ale v zápase to bohužel nebylo příliš vidět. První poločas byl hodně vyrovnaný a spíše takový bojovný. Šance sice byli na obou stranách, ale žádnou z kategorie vyložených jsme si nevytvořili. Druhý poločas byl po fotbalové stránce oboustranně o poznání lepší , ale góly jsme dali naštěstí pouze my. První padl po krásné střele Ondry Schovance a při druhém gólu jsme měli štěstí, když golman trefil Schovance Tomáše a od něho se balón odrazil do brány. Pak už jsme jenom kontrovali výsledek a zápas jsme v klidu dohráli."