• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

14. 6. 2015 | Chotusice - S.S.Ostrá

Chotusice - S.S. Ostrá 3:0 (1:0)
sestava Ostrá: Chaloupka - Klicper, Šnajdr, Hradecký, Touš - Schovanec O., Bíma, Rambousek, Zápotocký - Schovanec T.

    Dorost měl v posledním utkání sezony velké problémy se sestavou. Jednak se potýká poměrně dost hráčů na konci sezony se zraněním a za druhé někteří kluci z dorostu šli vypomáhat do mužské kategorii. Možná i proto vítěze dorostenecké soutěže potkala v posledním utkání nečekaná porážka.

Michal Šnajdr: "Na zápas jsme přijeli v 11 hráčích, jenže Karafiátovi nebylo nejlépe, takže jsme do zápasu vstoupili pouze v 10 lidech. První poločas jsme se drželi a měli i dost šancí, které jsme gólově nevyužili. Poté přišla chyba našeho brankáře, který špatně odhadl vzdálenost k míči protihráč dal gól do prázdné branky. Druhá půle začala stejně, ale soupeř přidal ještě dvě branky. Jelikož jsme hráli pouze na jednoho útočníka, tak bylo velmi těžké dát gól, ale spoustu šancí měl jak Bíma, tak Zápotocký, kteří se snadnou spoluprací dostali za obranu soupeře, ale branku nedali. Myslím si, že na to, že jsme hráli v 10 lidech jsme nehráli vůbec špatně, ale soupeř nás prostě přehrál."

Václav Klicpera: "Přestože jsme měli první místo jisté, nechtěli jsme zápas vypustit. Bohužel jsem do zápasu vstoupili pouze v 10 hráčích. Přesto byla hra celkem vyrovnaná. Naneštěstí soupeř vstřelil gól po špatném vyběhnutí brankáře. Ten nás ovšem skvělými zákroky dále držel v zápase. V druhém poločase bylo mnoho šancí na vyrovnání, ale žádnou jsem nedokázali proměnit. Narozdíl od nás náš soupeř přidal ještě další 2 góly. Poslední zápas sezóny se nám moc nepovedl, prohra nás ale zas tolik mrzet nemusí."