• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

18. 4. 2015 | S.S.Ostrá - Malešov

S.S. Ostrá - Malešov 3:3 (1:2)
branky Ostrá: 35. Zápotocký, 70. Rambousek, 86. Šnajdr
aktuální tabulka

Ostrá: Chaloupka - Klicpera, Bíma, Hradecký, Karafiát - Wolf M., Schovanec O., Rambousek, Wolf J. - Zápotocký, Schovanec (75. Šnajdr)

hráči domácí Ostré k utkání řekli:

Jakub Chaloupka: "Do zápasu jsme vstoupili špatně a už v 7. minutě soupeř zahrával penaltu po zákroku J.Wolfa, který nepříjeně zezadu "sestřelil" protihráče. Soupeř penaltu proměnil a šel do vedení. Naše nedůslednost pak vygradovala ve 12. minutě, když jsme po chybě dostali druhý gól a soupeř nám odskočil na dvoubrankové vedení. Poté už jsme si zřejmě uvědomili, že by jsme měli začít hrát a rvát se. Netvralo dlouho a Dominik Zápotocký na sebe vzal zodpovědnost za tým a krásnou ránou vstřelil kontaktní gól. Trošku jsme se uklidnili a dotahovali jsme se na soupeře, ale už nezbývalo moc času na to abychom stačili vyrovnat do půle. V kabině jsme si řekli, že musíme začít hrát náš fotbal, přihrát si a uklidnit se. Ve druhém poločase nás soupeř opět ze začátku zatlačil a my neplnili to co jsme si v kabině řekli. Po nedůsledném a pomalém návratu do obrany jsme inkasovali další gól. Stav byl už 3:1 pro hosty. Možná nás tento alarmující stav trochu nastartoval, protože od tohoto momentu jsme se snažili co nejvíce střílet a silou se tlačit do brankových příležitostí. Jedna taková krásná střela vzešla z kopačky Rambouska a skončila v síti soupeře. Dostali jsme nový impuls a zmáčkli soupeře před vlastní šestnáctku. Myslím, že klíčový tah byl kdy přišel do hry Šnajdr, který se zotavoval ze zranění a po samostatném útěku na bránu proměnil šanci a stav tak skončil 3:3. Z mého pohledu jsme nepodali solidní výkon z minulých utkání, které jsme vyhráli. Ale musím říct, že jsme bojovali až do konce a povedlo se nám vyválčit alespoň bod."

Dominik Zápotocký: "Zápas jsme začali tragicky. Soupeř nás zaskočil dvěma góly v prvních 15 minutách. První gól sice padl z penalty, ale je potřeba zopakovat, že my jsme začali opravdu hrozně. Nebyli a ani nejsme zvyklí,  že v zápase prohráváme a už vůbec ne doma v Ostré. Pak jsme začali být mnohem aktivnější a soupeře jsme tlačili a zaslouženě jsme snížili. Ve druhé půli to opět nebylo z naší strany ideální, soupeř byl lepší a po naší chybě dal góla. Naštěstí nás to ale nepoložilo a nechtěli jsme doma  premiérově prohrát. V posledních 15. minutách jsme soupeře zamkli na půlce a snížili na rozdíl jedné branky. V důležitých šancích soupeře nás tentokrát podržel náš brankář Chaloupka a držel tím naději na bodový zisk. Nejvíc nám pomohlo střídání a návrat Michala Šnajdra, který okořenil svůj návrat po zranění gólem na konečných 3:3. Zápas ukázal, že se nevzdáváme za žádné situace."

Tomáš Rambousek: "Věděli jsme, že nás čeká těžší zápas nepříjemným soupeře. A také to, že to bude jiný match než u nich na podzim, protože jim chyběli tři hráči ze základní sestavy. Přesto jsme do utkání nevstoupili dobře. Hned ze začátku hosté kopali penaltu, kterou proměnili a zanedlouho přidali další gól, čímž nám utekli do dvoubraknového vedední. Důležité bylo, že se nám do poločasu podařilo snížit zásluhou D. Zápotockého, který střílel přesně k tyči. Vstup do druhého poločasu se nám opět nepovedl a znovu jsme museli dotahovat dvoubrankový náskok soupeře. Pak jsme hru výrazně zlepšili a nakonec jsme vydřeli alespoň bod z toho zápasu."