Kostomlaty - S.S. Ostrá 1:4 (1:1)
branky: 28. Rambousek, 65. a 85. Bíma, 76. Zápotocký
sestava Ostrá: Chaloupka - Klicpera, Hradecký, Šnajdr, Touš - Schovanec O.(70. Wolf M.), Bíma, Rambousek, Wolf J. - Zápotocký, Karafiát(50. Schovanec T.)

Kluci z dorostu byli po utkání velmi spokojení se 3 body a k utkání řekli:

Dominik Zápotocký: "Do zápasu jsme vstoupili řádně namotivovaný. Bylo nám jasné, že v derby musíme uspět. Zápas jsme začali aktivně, ale byl to soupeř, který hned po první akci skóroval díky naší chybě . Ale to nás nezlomilo, ba naopak spíš povzbudilo a začali jsme hrát ofenzivní fotbal při kterém jsme si vytvářeli šance. O vyrovnání se ještě do poločasu postaral z přímého kopu Rambousek. Druhý poločas jsme začali opět celkem aktivně, soupeře se nán dařilo zatlačit a vytvářet si šance. Po rohu který jsme zahrával já se do vzduchu pověsil Karel Bíma a střelil svůj první gól. To nás nakoplo a ještě jsme přidali. Po chybě obrany Kostomlat se míč odrazil ke mně a individuální akcí jsem obešel obránce a levačkou jsem skóroval  na 3.1. Konečně jsem prolomil svůj osobní střelecký půst. Zápas jsme už kontrolovali. Často jsme chodili do brejků a Karel Bíma využil ještě jednoho okénka a přidal poslední branku. Zápas jsme si užili, protože jsme hráli dobře a zaslouženě jsme přivezli domů 3 body."

Jakub Chaloupka: "Do zápasu jsme nevstoupili opět dobře, inkasovali jsme z první šance soupeře. Naštěstí nás inkasovaný gól nabudil a podařilo se nám dát vyrovnávací gól, když Rambousek potvrdil formu z posledních utkáních a trefil se krásně z přímého kopu. Druhý poločas byl pro nás určitě šťastnější než pro soupeře. Na začátku jsme dali gól a šli  do vedení. Potom už jsme přidali i třetí a kontrolovali jsme hru. Na konci ještě Zápotocký krásně našel Bímu a ten se nemýlil a dal svůj druhý gól v zápase. Myslím, že náš výkon patřil k nejlepším v této sezoně."

Karel Bíma: "Utkání mezi námi a Kostomlaty bylo velice důležité a byla potřeba ho zvládnout a vyhrát. Utkání jsem začali oba celky dobře a souboje byli hodně vyrovnané, ale v 15. minutě jsem dostali góla a byla potřeba ještě více zabrat. Po faulu na Jakuba Wolfa, trefil krásně z přímáku branku Tomáš Rambousek a bylo vyrovnáno. Na začátku druhého poločasu jsme na ně nastoupili jak vyměněný a výbornými přihrávkami a obsazováním jsme začali soupeře přehrávat jak technicky, tak i fyzicky a vstřelili jsme hned gól, který nás ještě více nabudil. Poté se Dominik Zápotocký individuálně prošel obranou soupeře a vstřelil gól na 1:3. Ale ještě nebyl konec a chtěli jsme vstřelit více gólů. Podařilo se to po centru Dominika Zápotockého na mě a já jsem znovu zakončil. Stav zápasu už se pak nezměnil a odjeli jsme s krásnou výhrou 1:4."

Spokojenost lze vidět na pozápasovém snímku...