• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

26. 4. 2015 | Vrdy - S.S.Ostrá

Vrdy - S.S. Ostrá 7:0 (2:0)

Chaloupka - Klicpera, Hradecký, Šnajdr, Touš - Karafiát, Rambousek, Bíma, Schovanec O. - Zápotocký, Schovanec T. (75.min Wolf M.)


Kluci ze hřiště viděli utkání takto:

Jan Touš: "Do zápasu jsme vstoupili velmi nabuzení a připraveni jen na výhru. Realita však byla jiná. Již od prvních minut byla znát nesehranost obrany kvůli její časté marodce. Bohužel jsme nebyli schopni dostatečně kvalitně přebírat soupeře, což vyústilo k prvnímu gólu do naší sítě. Neztráceli jsme naději, jenže soupeř byl fotbalově na jiné úrovni. Chvilkový tlak vystřídal druhý gól, který padl z rychlého brejku. Do kabin jsme šli za stavu 2:0 pro domácí. Začátek druhé poloviny se nesl ve snaze střelení kontaktního gólu. Hru jsme otevřeli a doufali v pověstné přísloví "risk je zisk". Naše tužby nebyly naplněny a dostali jsme další gól. Poté už to šlo z kopce. Na soupeře jsme až do konce zápasu nenašli účinný lék, což vedlo k hrůzostrašné etudě a zděšenému pozorování tabule se skóre. Soupeř nás na celé čáře přehrál a mně nezbývá nic jiného než mu zatleskat. Zápas jsme absolutně nezvládli po fyzické ani psychické stránce a je ohromná škoda, že právě první prohra musela přijít právě v takovéhle režii."

Jakub Chaloupka: "Z naší strany se tento výkon nedal považovat za fotbal. A to se odrazilo i na výsledku. Poprvé jsme prohráli a to po právu. Nedrželi jsme pozice a neběhali s hráči. Myslím, že by jsme si měli uvědomit, že když už to máme takhle dobře rozehrané tak by jsme měli chodit v řádném počtu na trénink a začít pořádně poctivě trénovat. Protože to co se odehrálo ve Vrdech tak to vypadalo jak kdyby půlka našeho týmu nikdy nehrála fotbal. Už mě přestává bavit to, že nás na tréninku je málo a nemůžume v takovém počtu pořádně trénovat. Doufám, že hráči si tento výprask vezmou k srdci a všechen přístup se změní k lepšímu."

Karel Bíma: "Do zápasu jsme vstoupili opět tragicky a bohužel jsme se do něj vůbec nedostali. Za celý zápas jsme si vypracovali, snad jen dvě nějaké větší šance a to je dost málo. Soupeř byl prostě ve všem lepší a zaslouženě zvítězil."