• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

30. 5. 2015 | S.S.Ostrá - Dymokury

S.S. Ostrá - Dymokury 3:0 (1:0)
Branky: 45. 60. 75. Tržický
Sestava Ostrá: Chaloupka - Klicpera, Šnajdr, Hradecký, Touš - Wolf J.(83. Karafiát), Bíma, Rambousek, Schovanec O.(88. Wolf M.) - Zápotocký, Tržický (85. Schovanec T.)

Václav Klicpera: "Každý z nás věděl, že nás čeká těžký zápas. Když bychom ho prohráli naše šance na postup by byli minimální. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně adobře. Vypracovávali jsme si mnoho šancí, ale bohužel žádnou ani tu nejvyloženější jsme neproměnili. Až v závěru poločasu vstřelil duležitý gól Tržický. I v druhém poločase jsme byli lepším týmem, soupeře jsme do mnoho šancí nepouštěli. Naproti tomu se nám podařilo vstřelit další dva góly a pojistit výhru. Díky vítězství jsme blízko postupu, ale nesmíme předbíhat a soustředit se na další zápas."

Matěj Wolf: "Kluci vstoupili do zápasu soustředěně a s jasným cílem rychle dát úvodní gól. V průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili obrovské množství šancí, ale prvního góla jsme se dočkali až ve 45.minutě od Tržy. Druhý poločas byl v podstatě stejný. Kluci stříleli a Trža se ještě dvakrát trefil. Soupeř se skoro k ničemu nedostal a kluci je po výborném výkonu přejeli. Zasloužené tři body hodně pomůžou v cíli postoupit do vyšší soutěže."