• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

22. 4. 2017 | FK Bohemia Poděbrady - S.S. Ostrá

FK Bohemia Poděbrady - S.S. Ostrá 1:2 (0:2)
branky: 53. Čermák - 8. Stárek, 35. Manhart
rozhodčí Kubečka, diváků: 40
tabulka

Poděbrady: Papoušek - Znamínko(14. Soukup), Čermák, Bek, Souček, Pikner(72. Sculz), Ber, Charvát(46. Buldra), Stibor, Kaše(67. Kupec), Kadlec

Ostrá: Volejník - Kukla, Hampl, Kučera, Chramosta(62. Dozorec L.) - Kluzáček M.(90. Schovanec), Šnajdr, Štejnar, Tržický, Manhart(87. Kratocvíl) - Stárek(29. Wolf)(81. Dozorec R.)

     Očima trenéra Radka Dozorce: "Zápas s Poděbrady je pro kluky hodně specifický. Dobře se s hráči soupeře znají a je těžké se něčím vzájemně překvapit. Možná se i z tohoto důvodu nehrál moc pohledný kombinační fotbal, ale zvítězila vůle po vítězství a chuť se o výsledek poprat. Soupeř byl lepší v držení míče. My jsme sázeli na rychlý přechod do útoku, který máme docela zvládnutý. První poločas se nám podařilo vyhrát o dva góly, ale při lepší střelecké potenci mohlo být i veseleji. Ve druhém poločase jsme moc nebezpeční nebyli, ale naše defenziva pracovala celkem spolehlivě. Jsem rád za naše třetí vítězství v řadě. Sebevědomí mužstva dělá hodně a každou další výhrou logicky stoupá. Posunuli jsme se do klidnějších vod tabulky a chtěli bychom se tady také držet."

Následující víkend mají starší dorostenci volno, protože Kutná Hora odstoupila ze soutěže. Na domácím hřišti v Ostré se představí pouze mladší dorosty.