• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

9. 4. 2017 | FK Říčany - S.S. Ostrá

FK Říčany - S.S. Ostrá 0:6 (0:2)
branky: 39. Wolf, 43. Manhart, 54. Kukla, 65. Kluzáček M., 85. Hampl, 87. Těšínský
rozhodčí Petýrek, diváků: 65
aktuální tabulka

Říčany: Strejček - Válek, Stejskal(72. Trenkwitz), Petrák, Urban, Doležal, Želízko, Šticha(46. Giogas), Kotval, Pont(46. Dolejší), Červenka

Ostrá: Černý - Kukla, Hampl, Kučera, Chramosta(70. Schovanec) - Kluzáček, Šnajdr, Rambousek(61. Dozorec R.), Štejnar, Manhart(71. Dozorec L.) - Wolf(61. Těšínský)

Utkání zhodnotil nejlepší střelec dorostu Lukáš Dozorec: "Přijeli jsme do Říčan s tím, že jsme chtěli od prvních minut diktovat tempo hry a domácí svou aktivitou hned zatlačit. Realita byla bohužel úplně jiná. Soupeř v první minutě nastřelil břevno a v úvodu byl ve všem jasně lepší. Prohrávali jsme osobní souboje, nedařilo se nám v situacích jeden na jednoho, ale branku jsme přesto neobdrželi. Nejdůležitější bylo, že jsme jako v každém jarním zápase otevřeli gólový účet. První branka nás uklidnila a očividně pozvedla. Začali jsme být o poznání aktivnější a odměnou pro nás byl rychlý druhý gól, který vstřelil  těsně před pauzou "Many". Po deseti minutách hry druhého poločasu jsme dali na 3:0. Tento gól zápas asi definitivně rozhodnul, protože Říčany po něm úplně rezignovaly. Zápas se dohrával v naší režii a postupně se skóre navyšovalo až na závěrečných 0:6. Podařilo se nám konečně urvat první jarní vítězství, které budeme chtít jednoznačně za týden doma potvrdit proti Mnichovu Hradišti."