FK Pšovka Mělník - S.S. Ostrá 3:1 (1:1)
Branky:
3. Sochor Petr, 49. Maurer Lukáš, 70. Sochor Petr - 15. Micka David

Hodnocení 4. mistrovského utkání trenérem Jakubem Wolfem:
„Do zápasu jsme opět nastoupili v plné sestavě a s možností nového rozestavení. Bohužel začátek zápasu začal opět s příliš velkým respektem k soupeři a v 7. minutě jsme dostali hloupý gól z rohového kopu. Od tohoto momentu jsme ale začali hrát naši hru a stalo se to, že jsme Mělník opravdu zaskočili. V 15. minutě se nám po krásné akci, kdy Tomáš Petrák skvělým křižným pasem našel Davida Micku ve vápně a ten chladnokrevně zakončil na 1:1. A za tohoto stavu se šlo do poločasové přestávky. Klukům jsme řekli, že do zápasu musíme jít naprosto stejně a bojovat na 150%. Mělník jsme tlačili a perfektně na středu odebírali balony. Po čtrnácti minutách druhého poločasu jsme dostali dost hloupý gól na 2:1, naštěstí jsme ale ze zápasu nevypadli a tvořili si další a další akce. Bohužel jsme z žádné akce nevstřelili gól. Jak jsem upozorňoval v kabině, nesmíme vypustit ani 20 vteřin zápasu. Jak jsem řekl, tak se stalo a opravdu zhruba 20 vteřin vypuštěných na středu hřiště se proměnilo na třetí gól v naší síti, což byla obrovská kudla do zad a v tomto zápasu opravdu škoda. Měli jsme opět na body, které nám protekly mezi prsty. Ale jsem rád, že jsme s klukama na správně cestě a zlepšení přichází každým dnem. Nejvíc nás s Filipem dojalo, když kluci na páteční volno z tréninku reagovali tím, že si sami řekli o trénink před následujícím utkáním. Jen tak dál! A v neděli se jedeme poprat o body do těžkých Kosmonos.,” dodal trenér Wolf k utkání.